14 бер. 2017

Квіти пам'яті

У межах першого етапу проекту «Квіти пам’яті», присвяченого Дню Пам’яті і примирення, 14 березня в Збаразькому районному комунальному будинку дитячої творчості Івахів Ольгою Іванівною (завідувачем художньо-естетичного відділу) був проведений майстер-клас.
1 бер. 2017

"Хто вам сказав, що я слабка..."

28 лютого в приміщенні Збаразької міської ради гуртківці «Драматичного гуртка» (керівник Н.В. Лиса), гуртка «Культура мови та спілкування» (керівник Л.Д. Червонюк), «Літературна творчість» (керівник С.М. Лабайчук) та гуртка «Народна пісня» (керівник М.І. Качечка) Збаразького районного будинку дитячої та юнацької творчості разом з громадською організацією «Союз Українок» відзначили 146-ту річницю від дня народження Лесі Українки, поетеси, яка є національною гордістю українського народу.
27 лют. 2017

Конкурс імені Назара Войтовича

Вже третій рік колектив Травневської загальноосвітньої школи, в якій навчався Назар, організовує молодіжний конкурс митецької майстерності імені героя Небесної Сотні Назарія Войтовича.
15 лют. 2017

МАЛЕНЬКА ЛЮБОВ

14 лютого у нашому РК БДЮТ відбулося свято до Дня Закоханих.
8 лют. 2017

Гра-змагання "Веселий експрес"

Відповідно до плану масових заходів, 8 лютого, на базі Збаразького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості було проведено гру-змагання «Веселий експрес». Дійство об’єднало в цікавій боротьбі за перемогу 15 команд.
1 лют. 2017

Навчальний збір міської ради старшокласників «Голосок»

31січня у РК БДЮТ відбувся навчальний збір міської ради старшокласників «Голосок» на тему: «Проектна діяльність учнівського самоврядування».
25 січ. 2017

Україна єдина!!!!

У Збаразькому районному комунальному будинку дитячої творчості, за ініціативи членів учнівського самоврядування «Голосок», відбулась акція «Від соборності України – до єдності української нації».
10 січ. 2017

Христос рождається! Славімо його!

Вихованці гуртка "Естрадна пісня" привітали зі святами колективи, організації, збаражан та гостей міста.
25 груд. 2016

Звіт гуртка "ЕСТРАДНА ПІСНЯ"

У день католицького Різдва гуртківці звітували перед своїми батьками.
19 груд. 2016

Свято Миколая

Гуртківці закладу організували казкове дійство для дітей сиріт району та дітей воїнів АТО