15 лют. 2017

МАЛЕНЬКА ЛЮБОВ

14 лютого у нашому РК БДЮТ відбулося свято до Дня Закоханих.
8 лют. 2017

Гра-змагання "Веселий експрес"

Відповідно до плану масових заходів, 8 лютого, на базі Збаразького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості було проведено гру-змагання «Веселий експрес». Дійство об’єднало в цікавій боротьбі за перемогу 15 команд.
1 лют. 2017

Навчальний збір міської ради старшокласників «Голосок»

31січня у РК БДЮТ відбувся навчальний збір міської ради старшокласників «Голосок» на тему: «Проектна діяльність учнівського самоврядування».
25 січ. 2017

Україна єдина!!!!

У Збаразькому районному комунальному будинку дитячої творчості, за ініціативи членів учнівського самоврядування «Голосок», відбулась акція «Від соборності України – до єдності української нації».
10 січ. 2017

Христос рождається! Славімо його!

Вихованці гуртка "Естрадна пісня" привітали зі святами колективи, організації, збаражан та гостей міста.
25 груд. 2016

Звіт гуртка "ЕСТРАДНА ПІСНЯ"

У день католицького Різдва гуртківці звітували перед своїми батьками.
19 груд. 2016

Свято Миколая

Гуртківці закладу організували казкове дійство для дітей сиріт району та дітей воїнів АТО
17 груд. 2016

змагання з оволодіння навичками техніки пішохідного туризму

17 грудня у спортивному залі Залужанської ЗОШ I-III cт. відбулися змагання з оволодіння навичками техніки пішохідного туризму
15 груд. 2016

Масажери для воїнів

Вихованці гуртка «Клуб юних миротворців» виготовляли масажери для воїнів із корків.
8 груд. 2016

Конкурс композицій "Замість ялинки-зимовий букет"

З метою збереження хвойних дерев гурківці Збаразького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь у виставці-конкурсі “Замість ялинки-зимовий букет” і створили своїми руками вироби із природнього матеріалу .