ФЛЕШ-МОБ “МАКИ ПАМ’ЯТІ”

Під гаслом “Пам'ятаємо. Перемагаємо” пройшов День пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом 10 травня у БДЮТ.

6-9 травня відбулися обласні змагання з пішохідного туризму

Команда Будинку дитячої та юнацької творчості ( кер. Стельмащук В.М.) взяла участь у ХLVІ Чемпіонаті області зі спортивного туризму серед юнаків з виду пішохідний туризм за програмою ХХ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини 2016 року та ІІ-го Чемпіонату Тернопільщини 2016 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду водний туризм, присвячених Вячеславу Будзиновському

Вітаємо з перемогою!

Павло Станьковський - вихованець Качечки Михайла Івановича одержав Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі козацької пісні, що відбувся у Збаражі під час святкування Дня замку та Дня міста 8 травня.
6 трав. 2016

8 травня-День пам'яті і примирення.

Керівники гуртків та вихованці виготовили квіти пам'яті "Червоний мак" щоб подарувати їх ветаранам війни та борцям за волю України на святі міста.
3 трав. 2016

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес!
28 квіт. 2016

Подаруй бійцеві писанку

Напередодні світлого свята Христового Воскресіння вихованці Збаразького РК БДЮТ підготували та відправили великодні сувеніри бійцям АТО!
22 квіт. 2016

22 квітня – Міжнародний день Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі.
21 квіт. 2016

Заквітчаєм рідне місто!

Вихованці школи ранього розвитку "Впевнений старт" разом із керівником гуртка Оксаною Василівною Підборською та своїми мамами висіяли чорнобривці біля пам'ятника жертвам Чорнобильської трагедії.
20 квіт. 2016

Фестиваль "Молитва за Україну"

19 квітня в залі ЗОШ №2 відбувся районний фестиваль духовної пісні "Молитва за Україну", присвячений 25 річниці Незалежності України.
20 квіт. 2016

26 квітня - День пам'яті жертв Чорнобильської трагедії.

У цому році виповнюється 30 років з того часу, коли вибухнула Чорнобильська атомна електростанція. Наслідки цієї трагедії відчувають і ще довго будуть відчувати багато поколінь