17 трав. 2017

Велопробіг «Залишай інтернет- сідай на велосипед"

Велопробіг вдався. Організатори велопробігу «Залишай інтернет- сідай на велосипед» дякують учасникам за участь в акції і бажають всім доброго здоров’я , гарного настрою і надалі активно приєднуватись до подібних заходів.
16 квіт. 2017

Вітаємо із світлим святом Христового Воскресіння! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Із Воскресінням – Світлим святом! Усмішок й радості багато! Хай Божа ласка завітає І щастям Вас благословляє! Смакує паска на здоров я, І благодать іде з небес, У день, наповнений любов ю, Радійте, бо Христос Воскрес!
14 квіт. 2017

ІІІ етап проекту "Квіти пам'яті".

Учні шкіл Збаразького району привозять виготовлені квіти у Будинок дитячої та юнацької творчості
31 бер. 2017

Співпраця учнівського самоврядування з органами місцевої влади

Сьогодні актуальним питанням постає співпраця учнівського самоврядування з органами місцевої влади. Адже діти – майбутнє нашої Батьківщини, тому треба надавати можливість розвиватися молоді.
26 бер. 2017

Допомога воїнам АТО

Педагоги та вихованці Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості намагаються не стояти осторонь кривавих та болючих для кожного свідомого українця подій на сході нашої країни.
21 бер. 2017

17 березня в Збаразькому районному комунальному будинку дитячої та юнацької творчості пройшли збори лідерів учнівської районної ради старшокласників «Голосок».

Під час засідання між лідерами учнівського самоврядування пройшла цікава дискусія, в ході якої було висунуто ряд пропозицій, з якими учні звернуться до влади. Куратор учнівського самоврядування Лабайчук С.М. провела брейн – ринг на правову тематику, де взяло участь 5 команд: ЗОШ№1, ЗОШ№2, ЗОШ№3, ЗОШ с. Залужжя та лідери Збаразької санаторної школи-інтернату .
14 бер. 2017

Єднаємо душі словом Кобзаря

14 березня у залі міської ради Збаразький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості провів літературно-музичну композицію «Єднаємо душі словом Кобзаря» та конкурс читців «Кобзареві струни».
14 бер. 2017

Квіти пам'яті

У межах першого етапу проекту «Квіти пам’яті», присвяченого Дню Пам’яті і примирення, 14 березня в Збаразькому районному комунальному будинку дитячої творчості Івахів Ольгою Іванівною (завідувачем художньо-естетичного відділу) був проведений майстер-клас.
1 бер. 2017

"Хто вам сказав, що я слабка..."

28 лютого в приміщенні Збаразької міської ради гуртківці «Драматичного гуртка» (керівник Н.В. Лиса), гуртка «Культура мови та спілкування» (керівник Л.Д. Червонюк), «Літературна творчість» (керівник С.М. Лабайчук) та гуртка «Народна пісня» (керівник М.І. Качечка) Збаразького районного будинку дитячої та юнацької творчості разом з громадською організацією «Союз Українок» відзначили 146-ту річницю від дня народження Лесі Українки, поетеси, яка є національною гордістю українського народу.
27 лют. 2017

Конкурс імені Назара Войтовича

Вже третій рік колектив Травневської загальноосвітньої школи, в якій навчався Назар, організовує молодіжний конкурс митецької майстерності імені героя Небесної Сотні Назарія Войтовича.