25 серп. 2016

Збаражчина урочисто відзначила 25-ту річницю Незалежності України

Будинок дитячої та юнацької творчості прийняв участь у святкуванні Дня Незалежності.
24 серп. 2016

Вихованці БДЮТ висадили рослини у формі прапора України

До відзначення 25-ї річниці незалежності України під загальноукраїнським гаслом “Незалежність. Від 1991-го – назавжди”.
17 лип. 2016

Гори кличуть

Вихованці гуртка «Пішохідний туризм» районного Будинку дитячої та юнацької творчості люблять активний відпочинок на природі, хочуть більше дізнатися про красу Карпат, випробувати свої власні сили, витримку, познайомитись ближче з життям та побутом жителів гір, тому вирішили разом з керівником гуртка цього літа здійснити мандрівку на гори Хом’як і Синяк.
30 черв. 2016

Літо в Будинку Дитячої Творчості.

На протязі червня місяця працював гурток "Бісероплетіння" кер. гуртка Михальська Г.Г.
8 черв. 2016

Фестиваль "Назар і Я"

2 червня 2016 р. в с. Травневе відбувся фестиваль учнівської молоді Збаражчини "Назар і Я", присвячений 20-річчю з дня народження.
7 черв. 2016

Художньо-мистецький пленер "Палітра збаразьких легенд"

ІV Художньо-мистецький пленер "Палітра збаразьких легенд"
6 черв. 2016

Екскурсія в Карпати - 2016

6 - 8 червня члени гуртка "Юні квітникарі - аранжувальники" відвідали Карпати. Побували на найвищій горі Карпат - Говерлі , на водоспаді Гук і у місті Яремче.
3 черв. 2016

1 червня - День захисту дітей!

Святкове дійство до Дня захисту дітей!
18 трав. 2016

Вихованці БДЮТ висадили рослини у формі прапора України

До відзначення 25-ї річниці незалежності України під загальноукраїнським гаслом “Незалежність. Від 1991-го – назавжди”,вихованці БДЮТ облаштували патріотичну клумбу за мир і єднання держави у формі прапора України та висадили на ній жовті чорнобривці і голубий агератум.
11 трав. 2016

Концерт до Дня Матері

У залі музичноі школи 11травня відбувся концерт до Дня Матері. У програмі свята - виступи маленьких артистів з дитячих садочків та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.