9 лист. 2016

Методичне об`еднання в БДЮТ

08.11.2016 року в Збаразькому РК БДЮТ відбулося перше засідання методичного об'єднання художньо-естетичного напряму
7 лист. 2016

Екскурсія до Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості

Під час осінніх канікул вихованці гуртків «Пізнаємо рідний край»(кер. Гнатюк В.В.) та «Художня вишивка» (кер. Свинар-Чорненька Н.С.) мали прекрасну нагоду побувати у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Метою відвідин ОЕНЦ було прищепити дітям любов до природи , виховати співчуття до «братів наших менших» та формування екологічної культури і свідомості у дітей та молоді.
26 жовт. 2016

Вибори голови районної ради старшокласників "Голосок".

25 жовтня на базі РК БДЮТ відбулися позачергові вибори голови Збаразької районної ради старшокласників "Голосок". На посаду голови подали свої кандидатури двоє представниць-Вікторія Чорненька(ЗОШ №3) та Антонів Анастасія(ЗОШ №2). Дівчата озвучували свої передвиборні програми.Одноголосно було обрано на посаду голови Збаразької районної ради старшокласників "Голосок" ученицю ЗОШ №3-Вікторію Чорненьку.Також,в ході засідання лідери розглянули проект "Конституція і Я" та переглянули мультимедійну презентацію про роботу районної ради за 2015-2016 н.р.
26 жовт. 2016

Фестиваль "Свята Покрова".

На базі Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся ІІ етап фестивалю - конкурсу патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова".
11 жовт. 2016

Туристсько-спортивний квест «Моя єдина Україна» присвячений Всесвітньому Дню туризму.

Туристсько-спортивні змагання, вікторини , подорожі вже стали традиційними в кінці вересня для нашого закладу.
2 жовт. 2016

Ми хочемо миру!

Вихованці гуртка "Клуб юних миротворців" закликали всіх берегти мир на планеті
20 вер. 2016

Методичне об’єднання керівників гуртків позашкільних навчальних закладів

20 вересня 2016 року на базі Збаразького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості відбулося чергове районне методичне об’єднання педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів.
18 вер. 2016

Знай наших! Педагоги показали вихованцям гарний приклад!

Вітаємо Василя Миколайовича Стельмащука -керівника гуртка "Пішохідний туризм" , учасника команди освітян Збаражчини з перемогою!
17 вер. 2016

Керівники гуртків гостинно відчинили двері і запросили вихованців у гуртки

«Люблю свою країну - Україну!» - під такою назвою пройшов День відкритих дверей у закладі
7 вер. 2016

Збаразький РК БДЮТ запрошує у гуртки!

Збаразький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості запрошує у гуртки дітей віком від 5 до 18 років.