31 серп. 2018

Запрошуємо на гуртки!

Збаразький Будинок дитячої та юнацької творчості відчиняє радо двері для своїх вихованців на 2018/2019 навчальний рік.
28 серп. 2018

Збаразький РК БДЮТ готовий до нового навчального року!

Педагогічний колектив Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості вітає усіх з початком нового навчального року.
24 серп. 2018

День Прапора і День Незалежності

Педагогічний колектив закладу взяв участь у заходах в честь святкування Дня Прапора та Дня Незалежності в Збаражі
26 черв. 2018

Свято молоді у таборі "Сокіл"

Юні обдарування БДЮТ привітали з святом молоді дітей, що відпочивають у таборі "Сокіл" с. Чорний Ліс
19 черв. 2018

Свято "Сплетіння поколінь"

Керівники гуртків та вихованці взяли участь у святі друзів
14 черв. 2018

Цікава зустріч

Сьогодні до нас завітала студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка Людмила Ратушняк. Вона познайомилася з роботою закладу, взяла інтерв'ю у народного майстра з бісероплетіння Галини Михальської. Студентку зацікавили гуртки, що працюють у нас, вона була приємно здивована розмаїттям виробів педагогів та гуртківців і розповість про них більше на сторінках газети "Народне слово".
8 черв. 2018

Діти України за мир і родину

01 червня, відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
8 черв. 2018

Екскурсія в Будинок творчості та дитячих мрій

У перші дні літніх канікул до Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості завітали гості із ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учні молодшого шкільного віку разом із своїми класоводами.
23 трав. 2018

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у суддівстві районного етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
23 трав. 2018

Екологічна казка-вистава « Не забруднюйте світ!»

22.05. 2018 року у приміщенні Збаразького РК БДЮТ пройшов виховний захід - екологічна казка-вистава « Не забруднюйте світ!» (за мотивами народної казки «Колобок»).