23 серп. 2017

Селфі з прапором

Гуртківці БДЮТ взяли участь у флешмобі "Селфі з прапором"
16 серп. 2017

«Квіти Матерям захисників України»

Педагогічний колектив закладу допомагає лідерам доглядати за клумбою
23 лип. 2017

Вихованці БДЮТ знову підкорили Говерлу.

Члени гуртка "Пішохідний туризм" під час літніх канікул здійснили мандрівку в Карпати.
27 черв. 2017

Проект "Непоборні"

Лідери Збаразької районної ради учнівського самоврядування продовжують роботу над проектом «Непоборні».
26 черв. 2017

«Квіти Матерям захисників України»

16 червня лідери Збаразької районної ради учнівського самоврядування «Голосок» продовжили роботу над квітковою клумбою в рамках реалізації обласного культурологічного проекту «Квіти Матерям захисників України», присвячений Матерям, що виховали синів-воїнів, синів-захисників України.
16 черв. 2017

Один день у таборі

Керівники гуртків та лідери учнівського самоврядування розважали дітей у таборі "Сокіл"
1 черв. 2017

«Всміхаються діти – всміхається світ»

Щасливе дитинство – в щасливій родині, Яка все найкраще плекає в дитині! Благаєм, дорослі, зробіть все можливе, Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!
25 трав. 2017

Флеш моб до Дня вишиванки у Збаражі

У третій четвер травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Цьогоріч він припав на 18 травня.
25 трав. 2017

Чорнобривий Збараж

Спільними зусиллями лідерів учнівського самоврядування Збаразького району «Голосок» та органами місцевої влади було реалізовано 1етап проекту із озеленення міста “Чорнобривий Збараж”.
19 трав. 2017

Екскурсія всело Залужжя

Екскурсія в село Залужжя по місцях козацької слави