Наші будні

Яскраві витинанки і Ворони щастя - таку красу робили на майстер-класах діти з гуртків "Образотворче мистецтво" та "Писанкарство" (Івахів О.М.)

«Лідер – це ти!»

17 січня 2019 року відбувся черговий збір лідерів учнівського самоврядування Збаразького району.
18 січ. 2019

Як ми прикрашали баночки до Йордану

Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості Опублікувала Natalie Troyan · 18 січня о 15:25 · Цікавий майстер-клас по прикрашаннi банок для священної води провели для дiтей керiвники гурткiв Пуга Л.С. та Iвахiв О.I.

Екскурсiя рiдним мiстом

Збараж - одне з найдавнiших мicт України, яке має свої легенди, таємниці та цікавi iсторiї.
13 січ. 2019

Яке Різдво без вертепу?

Наші гуртківці, під керівництвом Лисої Н.В., взяли участь у тридиційному районному фестивалі-конкурсі вертепних дійств, колядників та щедрувальних груп "Возвеселімся всі купно нині..."
9 січ. 2019

"Заколядуймо всі разом нині"

Вихованці гуртка "Естрадна пісня" (Качечка М.І.) привітали зі святами організації, колективи, збаражан та гостей міста
19 груд. 2018

Святий Миколай – у душі кожного з нас

На Святого Миколая чекають усі – як малеча так і дорослі. Цього дня милосердя і Божа благодать огортають душу кожної людини з добрим серцем, і продовжують на землі благородну місію цього архієпископа.
18 груд. 2018

"Канцелярія Святого Миколая"

Напередодні свята Миколая, 18 грудня, вихованці Збаразького БДЮТ подарували казковий настрій дітям та внукам працівників Національного заповідника "Замки Тернопілля", зігравши виставу "Канцелярія Святого Миколая"
6 груд. 2018

"Замість ялинки-зимовий букет"

05.12.2018року у Збаразькому РК БДЮТ пройшов перший етап виставки – конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет».
2 груд. 2018

Збори ліги старшокласників "Голосок"

Черговий збір лідерів учнівського самоврядування Збаразького району відбувся 30 листопада на базі Збаразького БДЮТ.