10 січ. 2017

Христос рождається! Славімо його!

Вихованці гуртка "Естрадна пісня" привітали зі святами колективи, організації, збаражан та гостей міста.
25 груд. 2016

Звіт гуртка "ЕСТРАДНА ПІСНЯ"

У день католицького Різдва гуртківці звітували перед своїми батьками.
19 груд. 2016

Свято Миколая

Гуртківці закладу організували казкове дійство для дітей сиріт району та дітей воїнів АТО
17 груд. 2016

змагання з оволодіння навичками техніки пішохідного туризму

17 грудня у спортивному залі Залужанської ЗОШ I-III cт. відбулися змагання з оволодіння навичками техніки пішохідного туризму
15 груд. 2016

Масажери для воїнів

Вихованці гуртка «Клуб юних миротворців» виготовляли масажери для воїнів із корків.
8 груд. 2016

Конкурс композицій "Замість ялинки-зимовий букет"

З метою збереження хвойних дерев гурківці Збаразького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь у виставці-конкурсі “Замість ялинки-зимовий букет” і створили своїми руками вироби із природнього матеріалу .
1 груд. 2016

«Всесвітній день боротьби зі СНІДом»

В Будинку дитячої та юнацької творчості до дня боротьби зі СНІДом пройшли інформаційні години з питань поширення ВІЛ- інфекції .
23 лист. 2016

«Україна пам`ятає, світ визнає.»

«Україна пам`ятає, світ визнає.» Під такою назвою пройшло вшанування жертв Голодомору в приміщенні РК БДЮТ.
23 лист. 2016

Діти – воїнам АТО

Педагоги та вихованці Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості намагаються не стояти осторонь цих кривавих та болючих для кожного свідомого українця подій. В рамках акції «Зігрій бійця» школярі виготовиляють творчі роботи: обереги, малюнки, листівки, а також збирають і матеріальну допомогу нашим солдатам.
11 лист. 2016

Квітни, мово наша рідна!

«Квітни, мово наша рідна» - під такою назвою пройшло свято в районному будинку дитячої та юнацької творчості.