23 трав. 2018

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у суддівстві районного етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
23 трав. 2018

Екологічна казка-вистава « Не забруднюйте світ!»

22.05. 2018 року у приміщенні Збаразького РК БДЮТ пройшов виховний захід - екологічна казка-вистава « Не забруднюйте світ!» (за мотивами народної казки «Колобок»).
15 трав. 2018

"Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь"

Зворушливе свято з нагоди Дня матері відбулося 13 травня у приміщенні залу музичної школи.
14 трав. 2018

Вода - найважливіший природний ресурс нашої планети

З метою покращення благоустрою міста, вихованці гуртка «Лідерство – запорука успіху» розчистили від сміття і трави прохід до одного із джерел міста, а також висадили поруч іриси.
6 трав. 2018

День міста Збаража

Сивочолий Збараж відсвяткував свою 807 річницю. Педагогічний колектив та вихованці також долучилися до заходів, що відбувались в рамках святкування.
2 трав. 2018

Благоустрій Збаража

У Всесвітній день землі вихованці гуртків, старшокласники ЗОШ №3 м.Збаража разом із своїми наставниками закликали звернути увагу на екологічні проблеми сьогодення і спільними зусиллями берегти зелену планету.
23 квіт. 2018

Всеукраїнська благодійна акція "Від серця до серця"

В рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка тривала з 2 по 22 квітня 2018 року, лідери Збаразької районної ради старшокласників «Голосок» спільно із Збаразьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зібрали кошти для закупівлі медичного обладнання дітям з вадами слуху.
19 квіт. 2018

Екскурсія у костел св. Антонія

18 квітня гуртківці на чолі зі своїми наставниками відвідали одну з найдавніших споруд міста - костел св. Антонія.
4 квіт. 2018

Великодні майстер-класи!!!!

Збаразький районний комунальний будинок дитячої творчості запрошує усіх бажаючих взяти участь у Великодніх майстер-класах!!!!!
20 бер. 2018

ЗБЕРЕЖЕННЯ ВОДИ – У НАШИХ РУКАХ!!!

На сьогоднішній день природні ресурси України у критичному стані . І тому у рамках Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля-наш спільний дім» вихованці гуртка «Юні друзі природи» (кер. Пугач Л.С.) Збаразького РК БДЮТ підняли питання раціонального використання водних ресурсів міста Збаража. Вони звернулися до заступника міського голови Збаразької міської ради Синчишина Андрія Дмитровича з даною проблемою, який запропонував екскурсію на завод біологічних очисних споруд у м. Збаражі. Продуктивність даних споруд - 500м.3/добу, призначених для повного біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод м. Збаража Тернопільської області.