15 лют. 2018

13 лютого у Збаразькому РК БДЮТ відбулося чергове засідання педагогічної ради
15 лют. 2018

Я - маленька українка

13 лютого у Збаразькому РК БДЮТ в ошатно вбраній світлиці пройшла конкурсно-розважальна програма «Я - маленька українка», яку підготували керівники гуртків Свинар-Чорненька Н.С. та Івахів О.І.
9 лют. 2018

Пам'яті Героїв Крут

І згадую чомусь я мимоволі Великих лицарів своїх. Лежать вони покинутими в полі і без хрестів могили їх. О. Олесь
24 січ. 2018

Україна єдина!!!

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
24 січ. 2018

Тренінг "З Україною в серці!"

23 січня в Збаразькому РК БДЮТ керівником гуртка Пугач Лілією Степанівною для педагогів був проведений перший етап тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» .
16 січ. 2018

Збори трудового колективу

16 січня 2018 року в Збаразькому РК БДЮТ відбулися збори трудового колективу.
20 груд. 2017

В обіймах Святого Миколая

20 грудня вихованці гуртка "Мистецтво нашого народу" (кер. Михальська Г.Г.)спільно з Збаразьким ТЦСО та Збаразькою РО ТЧХУ для підопічних організували свято Миколая. Власноруч виготовлені дарунки у формі птаха «Снігур», що символізує витривалість, здоров`я, кмітливість, гордість і прудкість, викликали сльози щастя і вдячності в підопічних організацій. Дзвінкі голосочки дітей, радісні, щирі усмішки і святкова поезія лунали від вихованців гуртків "Лідерство - запорука успіху"(кер. Лабайчук С.М.) та "Естрадна пісня" (кер. Качечка М.І.)
19 груд. 2017

Світом Миколай мандрує

19 грудня вихованці та педагоги Збаразького РК БДЮТ організували святкове дійство "Світом Миколай мандрує"для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та діте,батьки яких перебувають в АТО.
15 лист. 2017

День української писемності та мови

Українська мова вважається наймилозвучнішою у світі. Вона дивує й захоплює багатством словника, безмежністю форм, плинністю. Цією мовою були написані неперевершені твори Тараса Шевченка, Іван Франка, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського. Тож бережімо красу й чистоту рідної мови. Нехай наповнює вона наші душі багатством і красою духовності.
10 лист. 2017

Країна, де сходить сонце

Якщо мене хто-небудь запитає «Яка вона – Японії душа?». Скажу, що схожа На квітучих вишень В ранкових горах Ніжний аромат! Моторі Норінага