26 бер. 2017

Допомога воїнам АТО

Педагоги та вихованці Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості намагаються не стояти осторонь кривавих та болючих для кожного свідомого українця подій на сході нашої країни.
21 бер. 2017

17 березня в Збаразькому районному комунальному будинку дитячої та юнацької творчості пройшли збори лідерів учнівської районної ради старшокласників «Голосок».

Під час засідання між лідерами учнівського самоврядування пройшла цікава дискусія, в ході якої було висунуто ряд пропозицій, з якими учні звернуться до влади. Куратор учнівського самоврядування Лабайчук С.М. провела брейн – ринг на правову тематику, де взяло участь 5 команд: ЗОШ№1, ЗОШ№2, ЗОШ№3, ЗОШ с. Залужжя та лідери Збаразької санаторної школи-інтернату .
14 бер. 2017

Єднаємо душі словом Кобзаря

14 березня у залі міської ради Збаразький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості провів літературно-музичну композицію «Єднаємо душі словом Кобзаря» та конкурс читців «Кобзареві струни».
14 бер. 2017

Квіти пам'яті

У межах першого етапу проекту «Квіти пам’яті», присвяченого Дню Пам’яті і примирення, 14 березня в Збаразькому районному комунальному будинку дитячої творчості Івахів Ольгою Іванівною (завідувачем художньо-естетичного відділу) був проведений майстер-клас.
1 бер. 2017

"Хто вам сказав, що я слабка..."

28 лютого в приміщенні Збаразької міської ради гуртківці «Драматичного гуртка» (керівник Н.В. Лиса), гуртка «Культура мови та спілкування» (керівник Л.Д. Червонюк), «Літературна творчість» (керівник С.М. Лабайчук) та гуртка «Народна пісня» (керівник М.І. Качечка) Збаразького районного будинку дитячої та юнацької творчості разом з громадською організацією «Союз Українок» відзначили 146-ту річницю від дня народження Лесі Українки, поетеси, яка є національною гордістю українського народу.
27 лют. 2017

Конкурс імені Назара Войтовича

Вже третій рік колектив Травневської загальноосвітньої школи, в якій навчався Назар, організовує молодіжний конкурс митецької майстерності імені героя Небесної Сотні Назарія Войтовича.
15 лют. 2017

МАЛЕНЬКА ЛЮБОВ

14 лютого у нашому РК БДЮТ відбулося свято до Дня Закоханих.
8 лют. 2017

Гра-змагання "Веселий експрес"

Відповідно до плану масових заходів, 8 лютого, на базі Збаразького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості було проведено гру-змагання «Веселий експрес». Дійство об’єднало в цікавій боротьбі за перемогу 15 команд.
1 лют. 2017

Навчальний збір міської ради старшокласників «Голосок»

31січня у РК БДЮТ відбувся навчальний збір міської ради старшокласників «Голосок» на тему: «Проектна діяльність учнівського самоврядування».
25 січ. 2017

Україна єдина!!!!

У Збаразькому районному комунальному будинку дитячої творчості, за ініціативи членів учнівського самоврядування «Голосок», відбулась акція «Від соборності України – до єдності української нації».