15 трав. 2014

Виставка робіт Ірини Муляр

Педагоги та вихованці закладу побували на відкритті виставки робіт Тернопільської дівчини із складною долею Ірини Муляр у Збаразькому замку.
15 трав. 2014

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Педагогічний колектив та вихованці БДЮТ готуються до свята "Настала пора ромашкова - неповторна казкова пора..." з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.
8 трав. 2014

День перемоги

9 травня - День перемоги. ДЯКУЄМО ВЕТЕРАНАМ!
7 трав. 2014

Гурток "Юні екскурсоводи" запрошує на екскурсію!

Організовується екскурсія для школярів на гору Монастирок с. Залужжя до оборонної кам'яної церкви Преображення Господнього .
1 трав. 2014

Акція "Посади троянду на честь ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ"

Керівники гуртків БДЮТ взяли участь в толоці на майдані І.Франка
1 трав. 2014

У національному заповіднику "Замки Тернопілля" відбудеться Свято міста і Тур-фест

У містечку майстрів свої роботи демонструватиме народна иайстриня , керівник гуртка БДЮТ Михальська Галина Григорівна, на сцені виступатимуть солісти-вокалісти Анастасія Попельовська, Ірина Жеваго, Світлана Прокопчук, тріо "Співаночки" та інші. В замковому палаці дія виставка робіт наших керівників і вихованців.
30 квіт. 2014

Книга звитяг Євромайдану

Просимо всіх небайдужих надати інформацію про перебування в Києві на Євромайдані за період з листопада по лютий. Чекаємо інформації про громадян Збаража і району.
25 квіт. 2014

Туристичні змагання

Команди гуртків "Пішохідний туризм" тренуються для участі у районних туристичних змаганнях з техніки пішохідний туризм.
24 квіт. 2014

Готуємось до свята Матері

23 квіт. 2014

Виставка