15 трав. 2014

Виставка робіт Ірини Муляр

Педагоги та вихованці закладу побували на відкритті виставки робіт Тернопільської дівчини із складною долею Ірини Муляр у Збаразькому замку.
15 трав. 2014

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Педагогічний колектив та вихованці БДЮТ готуються до свята "Настала пора ромашкова - неповторна казкова пора..." з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.
8 трав. 2014

відзначення завершення Другої світової війни

8 ТРАВНЯ УКРАЇНА ЗГАДУВАТИМЕ ПОЛЕГЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ПІД ЄВРОПЕЙСЬКИМ СИМВОЛОМ — ЧЕРВОНИМ МАКОМ
7 трав. 2014

Гурток "Юні екскурсоводи" запрошує на екскурсію!

Організовується екскурсія для школярів на гору Монастирок с. Залужжя до оборонної кам'яної церкви Преображення Господнього .
1 трав. 2014

Акція "Посади троянду на честь ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ"

Керівники гуртків БДЮТ взяли участь в толоці на майдані І.Франка
1 трав. 2014

У національному заповіднику "Замки Тернопілля" відбулося свято міста і Тур-фест

У містечку майстрів свої роботи демонструвала народна майстриня , керівник гуртка БДЮТ Михальська Галина Григорівна, на сцені виступали солісти-вокалісти Анастасія Попельовська, Ірина Жеваго,Іванка Панасик, Світлана Прокопчук, тріо "Співаночки" та інші. В замковому палаці діє виставка робіт наших керівників і вихованців.
30 квіт. 2014

Книга звитяг Євромайдану

Просимо всіх небайдужих надати інформацію про перебування в Києві на Євромайдані за період з листопада по лютий. Чекаємо інформації про громадян Збаража і району.
25 квіт. 2014

Туристичні змагання

16-17 травня в урочищі Глинянки с. Залужжя відбудуться Спортивні ігри з техніки пішохідного туризму між вихованцями позашкільних закладів.
24 квіт. 2014

День Матері

Готуємось до свята Матері
23 квіт. 2014