8 вер. 2014

Готуємось до змагань із спелеоорієнтування.

Керівники гуртків "Спелеотуризм" Стельмащук В.М. і Похила Я.І. разом із вихованцями провели тренування у печері Млинки Чортківського району
30 серп. 2014

Благодійний концерт

У залі музичної школи відбувся благодійний концерт для підтримки хлопців, що воюютьу зоні АТО
13 черв. 2014

Випускний школи раннього розвитку “Впевнений старт”

З школи раннього розвитку “Впевнений старт” у першачки.
27 трав. 2014

Туристичні змагання

23-24 травня відбулися перші відкриті спортивні ігри учнівської молоді з техніки пішохідного туризму серед вихованців позашкільних закладів "Збаразька весна -2014"
21 трав. 2014

Нарада директорів комплексних позашкільних закладів

21 травня в Тернопільському еколого-натуралістичному центрі відбулася нарада директорів комплексних позашкільних закладів
21 трав. 2014

Звання "Голос Збаражчини" здобули вихованці БДЮТ

Дует у складі Анастасії та Катерини Попельовськіих заслужено здобув титул "Голос Збаражчини" Керівник Качечка Михайло Іванович
16 трав. 2014

Лідери учнівського самоврядування зустрілися з кандидатом у мери м. Збаража

16 травня у БДЮТ відбулася зустріч кандидата у мери м.Збаража члена Народного Руху України викладача Збаразького ПТУ -25 Лучанка Зеновія Романовича з лідерами учнівського самоврядування шкіл міста.
15 трав. 2014

Виставка робіт Ірини Муляр

Педагоги та вихованці закладу побували на відкритті виставки робіт Тернопільської дівчини із складною долею Ірини Муляр у Збаразькому замку.
15 трав. 2014

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Педагогічний колектив та вихованці БДЮТ готуються до свята "Настала пора ромашкова - неповторна казкова пора..." з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.
8 трав. 2014

відзначення завершення Другої світової війни

8 ТРАВНЯ УКРАЇНА ЗГАДУВАТИМЕ ПОЛЕГЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ПІД ЄВРОПЕЙСЬКИМ СИМВОЛОМ — ЧЕРВОНИМ МАКОМ