26 черв. 2017

«Квіти Матерям захисників України»

16 червня лідери Збаразької районної ради учнівського самоврядування «Голосок» продовжили роботу над квітковою клумбою в рамках реалізації обласного культурологічного проекту «Квіти Матерям захисників України», присвячений Матерям, що виховали синів-воїнів, синів-захисників України.
16 черв. 2017

Один день у таборі

Керівники гуртків та лідери учнівського самоврядування розважали дітей у таборі "Сокіл"
1 черв. 2017

«Всміхаються діти – всміхається світ»

Щасливе дитинство – в щасливій родині, Яка все найкраще плекає в дитині! Благаєм, дорослі, зробіть все можливе, Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!
25 трав. 2017

Флеш моб до Дня вишиванки у Збаражі

У третій четвер травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Цьогоріч він припав на 18 травня.
25 трав. 2017

Чорнобривий Збараж

Спільними зусиллями лідерів учнівського самоврядування Збаразького району «Голосок» та органами місцевої влади було реалізовано 1етап проекту із озеленення міста “Чорнобривий Збараж”.
19 трав. 2017

Екскурсія всело Залужжя

Екскурсія в село Залужжя по місцях козацької слави
17 трав. 2017

Велопробіг «Залишай інтернет- сідай на велосипед"

Велопробіг вдався. Організатори велопробігу «Залишай інтернет- сідай на велосипед» дякують учасникам за участь в акції і бажають всім доброго здоров’я , гарного настрою і надалі активно приєднуватись до подібних заходів.
16 квіт. 2017

Вітаємо із світлим святом Христового Воскресіння! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Із Воскресінням – Світлим святом! Усмішок й радості багато! Хай Божа ласка завітає І щастям Вас благословляє! Смакує паска на здоров я, І благодать іде з небес, У день, наповнений любов ю, Радійте, бо Христос Воскрес!
14 квіт. 2017

ІІІ етап проекту "Квіти пам'яті".

Учні шкіл Збаразького району привозять виготовлені квіти у Будинок дитячої та юнацької творчості
31 бер. 2017

Співпраця учнівського самоврядування з органами місцевої влади

Сьогодні актуальним питанням постає співпраця учнівського самоврядування з органами місцевої влади. Адже діти – майбутнє нашої Батьківщини, тому треба надавати можливість розвиватися молоді.