28 вер. 2018

Екскурсія в поліцію

28 вересня гіртківці Будинку дитячої та юнацької творчості відвідали Збаразьке відділення поліції.
28 вер. 2018

І до нашого двора осінь щедрая прийшла

26 вересня у Збаразькому БДЮТ відбулося цікаве і веселе свято «І до нашого двора осінь щедрая прийшла», яке зібрало усіх гуртківців, старих та нових друзів.
31 серп. 2018

Запрошуємо на гуртки!

Збаразький Будинок дитячої та юнацької творчості відчиняє радо двері для своїх вихованців на 2018/2019 навчальний рік.
28 серп. 2018

Збаразький РК БДЮТ готовий до нового навчального року!

Педагогічний колектив Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості вітає усіх з початком нового навчального року.
24 серп. 2018

День Прапора і День Незалежності

Педагогічний колектив закладу взяв участь у заходах в честь святкування Дня Прапора та Дня Незалежності в Збаражі
26 черв. 2018

Свято молоді у таборі "Сокіл"

Юні обдарування БДЮТ привітали з святом молоді дітей, що відпочивають у таборі "Сокіл" с. Чорний Ліс
19 черв. 2018

Свято "Сплетіння поколінь"

Керівники гуртків та вихованці взяли участь у святі друзів
14 черв. 2018

Цікава зустріч

Сьогодні до нас завітала студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка Людмила Ратушняк. Вона познайомилася з роботою закладу, взяла інтерв'ю у народного майстра з бісероплетіння Галини Михальської. Студентку зацікавили гуртки, що працюють у нас, вона була приємно здивована розмаїттям виробів педагогів та гуртківців і розповість про них більше на сторінках газети "Народне слово".
8 черв. 2018

Діти України за мир і родину

01 червня, відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
8 черв. 2018

Екскурсія в Будинок творчості та дитячих мрій

У перші дні літніх канікул до Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості завітали гості із ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учні молодшого шкільного віку разом із своїми класоводами.