13 трав. 2019

Наші на Обласному чемпіонаті з туризму

08-11 травня в с. Чернихівці проходив Чемпіонат області зі спортивного туризму серед юніорів з виду пішохідний туризм, присвячений Дню пам'яті та примирення і Дню перемоги над фашизмом. Честь Збаразького району захищала команда гуртківців Збаразького РК БДЮТ
7 трав. 2019

Вікторина "Безпека руху - це життя!"

В рамках тижня безпеки дорожнього руху, що проходить в Україні з 6 по 12 травня, у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості відбулася вікторина "Безпека руху - це життя", яку провела культорганізатор Гортинська Н. І.
27 квіт. 2019

Гості зі Сходу.

Сьогодні у Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості завітали гості - діти зі Сходу, які прибули на Тернопільщину в рамках акції "Схід і Захід разом".
25 квіт. 2019

Вшановуємо пам'ять героїв, доглядаючи за пам'ятниками

Уже традиційно, у квітні керівники гуртків Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості разом зі своїми вихованцями зібралися, щоб облагородити територію навколо пам’ятників воїнам-афганцям, жертвам Чорнобильської катастрофи та клумби «Тризуб» біля Міської ради міста.
24 квіт. 2019

Майстер-класи "Писанка своїми руками"

18, 19 та 23 квітня у нашому закладі проходили майстер-класи із писанкарства, які проводили керівники гуртків Михальська Галина та Івахів Ольга.
16 квіт. 2019

Свято "Великдень: традиції і сучасність"

Сьогодні у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості відбувся захід " Великдень: традиції та сучасність". Педагоги, вихованці та гості свята, підопічні Збаразького районного територіального центру соціального обслуговування, торкнулися душею до чарівного світу народних традицій, пов'язаних з святкуванням одного з найулюбленіших християнських свят - Великоднем.

Проща до Зарваниці

9 квітня педагогічний колектив Збаразького районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідав Зарваницю - духовне місце, куди люди зі всієї країни приходять, аби віднайти спокій душі, зцілитися духовно і тілесно.
10 квіт. 2019

Лідери - за чисте довкілля!

"Зробимо Збараж чистішим!" - саме під таким лозунгом лідери учнівського самоврядування Збаражчини "Голосок" (куратор Гортинська Н.І.) прибрали територію навколо одного з джерел міста.
10 квіт. 2019

Наші на Обласному зльоті юних натуралістів

Вихованки гуртка "Юні квітникарі-аранжувальники" Сарабун Діана та Бучинська Віталія (керівник Пугач Л.С.) взяли участь в Обласному зльоті юних натуралістів, що відбувся у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та здобули II місце в номінації "Квітуча Україна"
28 бер. 2019