2 трав. 2018

Благоустрій Збаража

У Всесвітній день землі вихованці гуртків, старшокласники ЗОШ №3 м.Збаража разом із своїми наставниками закликали звернути увагу на екологічні проблеми сьогодення і спільними зусиллями берегти зелену планету.
23 квіт. 2018

Всеукраїнська благодійна акція "Від серця до серця"

В рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка тривала з 2 по 22 квітня 2018 року, лідери Збаразької районної ради старшокласників «Голосок» спільно із Збаразьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зібрали кошти для закупівлі медичного обладнання дітям з вадами слуху.
19 квіт. 2018

Екскурсія у костел св. Антонія

18 квітня гуртківці на чолі зі своїми наставниками відвідали одну з найдавніших споруд міста - костел св. Антонія.
4 квіт. 2018

Великодні майстер-класи!!!!

Збаразький районний комунальний будинок дитячої творчості запрошує усіх бажаючих взяти участь у Великодніх майстер-класах!!!!!
20 бер. 2018

ЗБЕРЕЖЕННЯ ВОДИ – У НАШИХ РУКАХ!!!

На сьогоднішній день природні ресурси України у критичному стані . І тому у рамках Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля-наш спільний дім» вихованці гуртка «Юні друзі природи» (кер. Пугач Л.С.) Збаразького РК БДЮТ підняли питання раціонального використання водних ресурсів міста Збаража. Вони звернулися до заступника міського голови Збаразької міської ради Синчишина Андрія Дмитровича з даною проблемою, який запропонував екскурсію на завод біологічних очисних споруд у м. Збаражі. Продуктивність даних споруд - 500м.3/добу, призначених для повного біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод м. Збаража Тернопільської області.
20 бер. 2018

Доброта і милосердя завжди актуальні !!!

Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. Тому 20 березня 2018 року Збаразький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості долучився до Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч Мрії». У приміщеннях Збаразьких ЗОШ № 1 та № 2 відбулися виставки-продажі виробів керівників гуртків та їхніх вихованців. Було зібрано 1500 гривень, які будуть передані на підтримку та лікування онкохворих дітей.
15 бер. 2018

У кожнім серці небайдужім безсмертне слово Кобзаря

14.03.2018р. у Збаразькому районному комунальному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс читців «Безсмертя слова Кобзаря», присвячений 204-річниці від Дня народження Тараса Шевченка.
7 бер. 2018

Шевченко – поет любові

6 березня у змінній виставковій залі Замкового палацу відбулося відкриття виставки, приуроченої до 204-річчя Тараса Шевченка.
1 бер. 2018

Вітаємо переможців, учасників молодіжного конкурсу "На крилах надій"

01 лютого 2018 року вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» Збаразького РК БДЮТ, брати Павло та Юрій Перчишини взяли участь в молодіжному конкурсі мистецької майстерності імені Героя Небесної Сотні Назарія Войтовича «На крилах надій» в номінації «Скульптура».
27 лют. 2018

Небесна сотня - то в очах вогонь

До Збаража завітали учні мистецької школи з м. Києва, які зобразили земляків з Тернопільщини, що віддали життя за свою Батьківщину.