15 бер. 2018

У кожнім серці небайдужім безсмертне слово Кобзаря

14.03.2018р. у Збаразькому районному комунальному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс читців «Безсмертя слова Кобзаря», присвячений 204-річниці від Дня народження Тараса Шевченка.
7 бер. 2018

Шевченко – поет любові

6 березня у змінній виставковій залі Замкового палацу відбулося відкриття виставки, приуроченої до 204-річчя Тараса Шевченка.
1 бер. 2018

Вітаємо переможців, учасників молодіжного конкурсу "На крилах надій"

01 лютого 2018 року вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» Збаразького РК БДЮТ, брати Павло та Юрій Перчишини взяли участь в молодіжному конкурсі мистецької майстерності імені Героя Небесної Сотні Назарія Войтовича «На крилах надій» в номінації «Скульптура».
27 лют. 2018

Небесна сотня - то в очах вогонь

До Збаража завітали учні мистецької школи з м. Києва, які зобразили земляків з Тернопільщини, що віддали життя за свою Батьківщину.
15 лют. 2018

Педрада - творча лабораторія вчителя

13 лютого у Збаразькому РК БДЮТ відбулося чергове засідання педагогічної ради
15 лют. 2018

Я - маленька українка

13 лютого у Збаразькому РК БДЮТ в ошатно вбраній світлиці пройшла конкурсно-розважальна програма «Я - маленька українка», яку підготували керівники гуртків Свинар-Чорненька Н.С. та Івахів О.І.
9 лют. 2018

Пам'яті Героїв Крут

І згадую чомусь я мимоволі Великих лицарів своїх. Лежать вони покинутими в полі і без хрестів могили їх. О. Олесь
24 січ. 2018

Україна єдина!!!

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
24 січ. 2018

Тренінг "З Україною в серці!"

23 січня в Збаразькому РК БДЮТ керівником гуртка Пугач Лілією Степанівною для педагогів був проведений перший етап тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» .
16 січ. 2018

Збори трудового колективу

16 січня 2018 року в Збаразькому РК БДЮТ відбулися збори трудового колективу.