17 бер. 2016

Конкурс екологічних агітбригад

17 березня 2016 року на базі ЗОШ№2 пройшов районний етап XV Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів "Земля-наш спільний дім".
16 бер. 2016

"Мама, тато, я - читацька сім'я!"

Наймолодші вихованці закладу змагалися у конкурсі "Мама, тато, я - читацька сім'я!"
4 бер. 2016

"Його слова - мов та вода жива, що гоїть рани, мертвих воскресає"

Національний заповідник «Замки Тернопілля» гостинно відчинив свої двері для шанувальників творчості Тараса Григоровича Шевченка.
2 бер. 2016

Гра "Екологічний брейн-ринг"

2 березня в БДЮТ відбулась гра "Екологічний брейн-ринг" між гуртківцями "Художня вишивка" та "Юні друзі природи".
1 бер. 2016

Слава Шевченка не вмре, не поляже!

1 березня в БДЮТ відбувся конкурс художнього читання "Слава Шевченка не вмре, не поляже!"
26 лют. 2016

Фестиваль-конкурс хореографічних колективів

26 лютого 2016 року вихованці хореографічного гуртка БДЮТ прийняли участь у фестивалі- конкурсі хореографічних колективів , який відбувся на базі Збаразької ЗОШ№2
25 лют. 2016

Гуртківці готуються до конкурсу екологічних агітбригад

25 лютого вихованці гуртка "Клуб юних миротворців " Збаразького РК БДЮТ зустрілись із органами місцевої влади Мартиненко Ольгою Михайлівною начальником відділу містобудування та земельних відносин та Сенчишиним Андрієм Дмитровичем заступником міського голови.
24 лют. 2016

Герої безсмертні

Вихованці Збаразького БДЮТ взяли участь у вшануванні пам'яті наймолодшого Героя Небесної Сотні Назара Войтовича у школі села Травневе , де відбувся конкурс мистецької майстерності серед школярів району "На крилах надії". Ірина Філик (гурток "Дитячий театр", кер. Підборська О.В.) прочитала вірш Ольги Дивосир "Герої не вмирають" за що нагороджена грамотою.
18 лют. 2016

Небесна Сотня - це наш біль і наша гордість!

"Мамо, я не повернусь, пробач рідненька..."(виховний захід присвячений 2-й річниці пам'яті Героїв Небесної Сотні).
12 лют. 2016

Нехай любов'ю наповниться світ!

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості на гуртках виготовляли «валентинки» для своїх рідних, друзів, знайомих. Не забули і про солдатів, які захищають наш спокій на сході України і взяли участь в акції «Валентинка для солдата». А передати «валентинки» воїнам погодились члени Громадської організації «Наша громадська справа», за що ми їм щиро вдячні.