21 квіт. 2016

Заквітчаєм рідне місто!

Вихованці школи ранього розвитку "Впевнений старт" разом із керівником гуртка Оксаною Василівною Підборською та своїми мамами висіяли чорнобривці біля пам'ятника жертвам Чорнобильської трагедії.
20 квіт. 2016

Фестиваль "Молитва за Україну"

19 квітня в залі ЗОШ №2 відбувся районний фестиваль духовної пісні "Молитва за Україну", присвячений 25 річниці Незалежності України.
20 квіт. 2016

26 квітня - День пам'яті жертв Чорнобильської трагедії.

У цому році виповнюється 30 років з того часу, коли вибухнула Чорнобильська атомна електростанція. Наслідки цієї трагедії відчувають і ще довго будуть відчувати багато поколінь
20 квіт. 2016

"Зробимо Україну чистою разом!"

В рамках акції "Зробимо Україну чистою разом!" лідери та вихованці Збаразького РК БДЮТ здійснили екскурсійний похід до Залужанського лісу (печери, урочище "Глинянки"), де прибрали різний непотреб та сміття! А ще весело та активно провели час на свіжому повітрі!!!
19 квіт. 2016

Казкар Медоборів завітав у Будинок дитячої та юнацької творчості

19 квітня у Збаразькому РК БДЮТ був проведений творчий захід.Члени гуртка «Фольклор та етнографія народу України» (кер. Гнатюк В.В.) вирішили взяти участь у розробці народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики "Слава України". Дітей зацікавила постать Володимира Кравчука , відомого поета Збаражчини, члена Національної спілки письменників України, літературознавця, публіциста та активного громадського діяча .
15 квіт. 2016

Екскурсія "Збараж- моя маленька Батьківщина"

Збараж – моя маленька Батьківщина. Нещодавно членами гуртка «Юні екскурсоводи – краєзнавці» було проведено екскурсію із серії «Стежками рідного краю» .У цій екскурсії взяли участь гуртки «Юні екскурсоводи – краєзнавці» (кер. Проценко О.В.) та «Фольклор та етнографія народу України» (кер. Гнатюк В.В.)
14 квіт. 2016

Співпраця з дитячими молодіжними організаціями

Вихованці БДЮТ спільно із Марійською дружиною взяли участь в інсценізованій Хресній дорозі
12 квіт. 2016

Благоустрій нашого міста

У рамках проведення Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» педагогічний колектив районного будинку дитячої та юнацької творчості прибрав територію навколо БДЮТ, а також клумбу у формі герба України.
1 квіт. 2016

Алея пам'яті Устима Голоднюка

Вічна слава нескореним героям! Лідери учнівського самоврядування та гуртківці закладу висадили кущі калини , деревця сосни і сумаху в пам'ять про Героя України - Устима Голоднюка. Небесна сотня, загиблі воїни в АТО -.кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили!
31 бер. 2016

Великодні сувеніри

Під час весняних канікул гуртківці БДЮТ виготовляли великодні сувеніри.