6 черв. 2016

Екскурсія в Карпати - 2016

6 - 8 червня члени гуртка "Юні квітникарі - аранжувальники" відвідали Карпати. Побували на найвищій горі Карпат - Говерлі , на водоспаді Гук і у місті Яремче.
3 черв. 2016

1 червня - День захисту дітей!

Святкове дійство до Дня захисту дітей!
18 трав. 2016

Вихованці БДЮТ висадили рослини у формі прапора України

До відзначення 25-ї річниці незалежності України під загальноукраїнським гаслом “Незалежність. Від 1991-го – назавжди”,вихованці БДЮТ облаштували патріотичну клумбу за мир і єднання держави у формі прапора України та висадили на ній жовті чорнобривці і голубий агератум.
11 трав. 2016

Концерт до Дня Матері

У залі музичноі школи 11травня відбувся концерт до Дня Матері. У програмі свята - виступи маленьких артистів з дитячих садочків та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.

ФЛЕШ-МОБ “МАКИ ПАМ’ЯТІ”

Під гаслом “Пам'ятаємо. Перемагаємо” пройшов День пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом 10 травня у БДЮТ.

6-9 травня відбулися обласні змагання з пішохідного туризму

Команда Будинку дитячої та юнацької творчості ( кер. Стельмащук В.М.) взяла участь у ХLVІ Чемпіонаті області зі спортивного туризму серед юнаків з виду пішохідний туризм за програмою ХХ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини 2016 року та ІІ-го Чемпіонату Тернопільщини 2016 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду водний туризм, присвячених Вячеславу Будзиновському

Вітаємо з перемогою!

Павло Станьковський - вихованець Качечки Михайла Івановича одержав Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі козацької пісні, що відбувся у Збаражі під час святкування Дня замку та Дня міста 8 травня.
6 трав. 2016

8 травня-День пам'яті і примирення.

Керівники гуртків та вихованці виготовили квіти пам'яті "Червоний мак" щоб подарувати їх ветаранам війни та борцям за волю України на святі міста.
3 трав. 2016

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес!
28 квіт. 2016

Подаруй бійцеві писанку

Напередодні світлого свята Христового Воскресіння вихованці Збаразького РК БДЮТ підготували та відправили великодні сувеніри бійцям АТО!