15 лист. 2017

День української писемності та мови

Українська мова вважається наймилозвучнішою у світі. Вона дивує й захоплює багатством словника, безмежністю форм, плинністю. Цією мовою були написані неперевершені твори Тараса Шевченка, Іван Франка, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського. Тож бережімо красу й чистоту рідної мови. Нехай наповнює вона наші душі багатством і красою духовності.

Країна, де сходить сонце

Якщо мене хто-небудь запитає «Яка вона – Японії душа?». Скажу, що схожа На квітучих вишень В ранкових горах Ніжний аромат! Моторі Норінага

У Збаразькому РК БДЮТ пройшли засідання методичних об’єднань

01.11.- 02.11.2017р. у Збаразькому РК БДЮТ пройшли засідання методичних об’єднань керівників гуртків художньо-естетичного та дослідницько-експериментального відділів. Керівники методичних об’єднань Михальська Г.Г. та Червонюк Л.Д. обговорили плани роботи на 2017-2018 навчальний рік.
10 лист. 2017

Збори районної ради старшокласників "Голосок"

10 жовтня на базі Збаразької ЗОШ I-III ст. №2 ім. І.Я. Франка відбулися збори лідерів районної ради старшокласників «Голосок». На засіданні розглядалися такі питання: 1. Представлення та обговорення проміжних звітів по проекті «Непоборні». 2. Обговорення подальшої роботи над проектом «Знай наших». 3. Проведення тренінгу для лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів.
17 жовт. 2017

«Будь горда,Україно, за них. Ти вічна в їх жертві - вони вічні в тобі»

Цього року український народ, як і вся національно свідома зорганізована спільнота поза її межами, відзначає 75 річницю створення Української Повстанської Армії – першої збройної сили, яка в період Другої світової війни стала на захист гнобленого і тероризованого українського населення і вела кількалітню завзяту боротьбу проти німецьких та московських окупантів.
5 жовт. 2017

Анатолій Боднар очолить лідерський рух старшокласників області

3 жовтня 2017 року у рамках обласної школи управлінської майстерності відбулись вибори президента обласної учнівської асоціації "Авангард". За результатами голосування президентом обрано Боднара Анатолія - представника районної ради старшокласників «Голосок» Збаразького району, учня ЗОШ №2 м. Збаража, члена гуртка «Лідерство-запорука успіху» районного будинку дитячої та юнацької творчості.
5 жовт. 2017

Герої є і завжди будуть в наших серцях

Вихованці гуртка « Юні мовознавці» відвідали Збаразьку центральну районну бібліотеку
22 вер. 2017

21 вересня керівники гуртків та вихованці Збаразького Будинку дитячої та юнацької творчості зустрічали поважних гостей - представників Міністерства освіти і науки України , Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки Тернопільської державної адміністрації , учасників Всеукраїнського семінару-практикуму директорів обласних та Київського міського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді .
22 вер. 2017

Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує у гуртки

20 вересня для школярів Збаража та району відчинив двері Будинок дитячої та юнацької творчості святом «Країна дитинства».
10 вер. 2017

Чорнобривий Збараж

Сонячними барвами зацвіли чорнобривці на клумбі, висадженій лідерами учнівського самоврядування м.Збаража