27 груд. 2019

Новорічно-різдвяний пакунок з поробками для бійців ООС

Новорічно-різдвяний пакунок з поробками для бійців ООС від гуртківців БДЮТ.
27 груд. 2019

На зібрані кошти з благодійної ярмарки були закуплені необхідні речі на потреби дітей з інвалідністю

На зібрані кошти з благодійної ярмарки в сумі 2000 гривень були закуплені необхідні речі на потреби дітей з інвалідністю і передані у Збаразький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
27 груд. 2019

Фотосесія вихованців БДЮТ у новорічно-карнавальних костюмах!

Фотосесія вихованців БДЮТ у новорічно-карнавальних костюмах за сприяння колишнього методиста БДЮТ - Віри Олексіївни Нагорної.

Новорічна ярмарка рукоділля!

Вперше на відкритті міської новорічної ялинки діяла ярмарка рукоділля!
27 груд. 2019

Відкриття міської новорічної ялинки!

Вихованці БДЮТ в образах казкових героїв і лісових звірят завітали на відкриття міської ялинки та привітали всіх із прийдешнім 2020 Новим роком!

Свято "В обіймах святого Миколая" для підопічних Збаразького ТЦСО

Казкове дійство "В обіймах святого Миколая" для підопічних Збаразького ТЦСО створили вихованці БДЮТ.

Миколай мандрує світом..

Миколай мандрує світом.. І сьогодні він завітав до чемних діток працівників Національного заповідника "Замки Тернопілля"

Свято Миколая для дітей-сиріт та дітей, чиї батьки в ООС

Свято Миколая для дітей-сиріт та дітей, чиї батьки в ООС захищають територіальну цілісність на Сході нашої держави.
27 груд. 2019

Правовий брейн-ринг "Мої права та обов'язки"

В закладі провели правовий брейн-ринг "Мої права та обов'язки" в рамках тижня правового виховання!
27 груд. 2019

Районний етап конкурсу "Замість ялинки-зимовий букет"

Районний етап конкурсу "Замість ялинки-зимовий букет" (звітує Даринка Гортинська).