14 черв. 2018

Цікава зустріч

Сьогодні до нас завітала студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка Людмила Ратушняк. Вона познайомилася з роботою закладу, взяла інтерв'ю у народного майстра з бісероплетіння Галини Михальської. Студентку зацікавили гуртки, що працюють у нас, вона була приємно здивована розмаїттям виробів педагогів та гуртківців і розповість про них більше на сторінках газети "Народне слово".
8 черв. 2018

Діти України за мир і родину

01 червня, відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
8 черв. 2018

Екскурсія в Будинок творчості та дитячих мрій

У перші дні літніх канікул до Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості завітали гості із ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учні молодшого шкільного віку разом із своїми класоводами.
23 трав. 2018

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у суддівстві районного етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
23 трав. 2018

Екологічна казка-вистава « Не забруднюйте світ!»

22.05. 2018 року у приміщенні Збаразького РК БДЮТ пройшов виховний захід - екологічна казка-вистава « Не забруднюйте світ!» (за мотивами народної казки «Колобок»).
15 трав. 2018

"Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь"

Зворушливе свято з нагоди Дня матері відбулося 13 травня у приміщенні залу музичної школи.
14 трав. 2018

Вода - найважливіший природний ресурс нашої планети

З метою покращення благоустрою міста, вихованці гуртка «Лідерство – запорука успіху» розчистили від сміття і трави прохід до одного із джерел міста, а також висадили поруч іриси.
6 трав. 2018

День міста Збаража

Сивочолий Збараж відсвяткував свою 807 річницю. Педагогічний колектив та вихованці також долучилися до заходів, що відбувались в рамках святкування.
2 трав. 2018

Благоустрій Збаража

У Всесвітній день землі вихованці гуртків, старшокласники ЗОШ №3 м.Збаража разом із своїми наставниками закликали звернути увагу на екологічні проблеми сьогодення і спільними зусиллями берегти зелену планету.
23 квіт. 2018

Всеукраїнська благодійна акція "Від серця до серця"

В рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка тривала з 2 по 22 квітня 2018 року, лідери Збаразької районної ради старшокласників «Голосок» спільно із Збаразьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зібрали кошти для закупівлі медичного обладнання дітям з вадами слуху.