5 жовт. 2017

Герої є і завжди будуть в наших серцях

Вихованці гуртка « Юні мовознавці» відвідали Збаразьку центральну районну бібліотеку
22 вер. 2017

21 вересня керівники гуртків та вихованці Збаразького Будинку дитячої та юнацької творчості зустрічали поважних гостей - представників Міністерства освіти і науки України , Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки Тернопільської державної адміністрації , учасників Всеукраїнського семінару-практикуму директорів обласних та Київського міського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді .
22 вер. 2017

Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує у гуртки

20 вересня для школярів Збаража та району відчинив двері Будинок дитячої та юнацької творчості святом «Країна дитинства».
10 вер. 2017

Чорнобривий Збараж

Сонячними барвами зацвіли чорнобривці на клумбі, висадженій лідерами учнівського самоврядування м.Збаража
2 вер. 2017

Розпочинається новий навчальний рік

Педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості вітає школяриків із Днем знань та початком навчального року і запрошує у гуртки.
24 серп. 2017

День Незалежності України

24 серпня вихованці гуртка "Естрадна пісня" взяли участь в концерті-звіті Збаразького району, присвяченого 26-тій річниці Незалежності України.
23 серп. 2017

Селфі з прапором

Гуртківці БДЮТ взяли участь у флешмобі "Селфі з прапором"
16 серп. 2017

«Квіти Матерям захисників України»

Педагогічний колектив закладу допомагає лідерам доглядати за клумбою
23 лип. 2017

Вихованці БДЮТ знову підкорили Говерлу.

Члени гуртка "Пішохідний туризм" під час літніх канікул здійснили мандрівку в Карпати.
27 черв. 2017

Проект "Непоборні"

Лідери Збаразької районної ради учнівського самоврядування продовжують роботу над проектом «Непоборні».