6 груд. 2018

"Замість ялинки-зимовий букет"

05.12.2018року у Збаразькому РК БДЮТ пройшов перший етап виставки – конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет».
2 груд. 2018

Збори ліги старшокласників "Голосок"

Черговий збір лідерів учнівського самоврядування Збаразького району відбувся 30 листопада на базі Збаразького БДЮТ.
27 лист. 2018

Вікторина "В гості казка завітала"

Сьогодні у нашому Будинку відбулася вікторина «У гості казка завітала» між вихованцями гуртків «Ерудит» (Гортинська Н.І.) та «Ляльковий театр» (Лиса Н.В.)
24 лист. 2018

Фестиваль "Повір у себе"

23 листопада 2018р. відбувся районний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе», який організував Збаразький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
9 лист. 2018

Брейн-ринг "Світ українського слова"

У День української писемності й мови 9 листопада у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості відбувся мовознавчий брейн-ринг «Світ українського слова», який підготувала і провела керівник гуртка «Ерудит» Гортинська Н.І.
8 лист. 2018

Вікторина «Подорож океаном рідної мови»

Багата і барвиста мова українського народу. Мова - то краса нашого життя, – наше майбутнє.
3 лист. 2018

Зустріч лідерів учнівського самоврядування із міським головою Збаража

2 листопада, на запрошення голови міста Збаража Романа Полікровського, лідери учнівського самоврядування та їхні керівники провели зустріч та обговорення щодо участі у міжнародних проектах та співпраці для розвитку міста
23 жовт. 2018

Історія малої Батьківщини

19 жовтня для вихованців гуртка «Пізнаємо рідний край» Збаразького РК БДЮТ було проведено навчальне заняття-екскурсія до Національного заповідника "Замки Тернопілля" на тему: «Види археологічних пам’яток, їх важливість у вивченні історії краю».
10 жовт. 2018

Лідер - це круто!

Лідери районної ради старшокласників «Голосок» зібрались у Будинку дитячої та юнацької творчості, щоб провести звітно-виборні збори та обговорити з друзями проекти в рамках Хартії вільної людини і поділитися своїми думками.
3 жовт. 2018

Туристсько-краєзнавчий квест до Дня туризму

З нагоди всесвітнього дня Туризму керівники гуртків організували для своїх вихованців цікавий туристсько-краєзнавчий квест.