Збаразький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості

 







Розклад занять

 


Понеділок
15 січня 2018

Начало урока Аудиторiя
Предмет
Тема занятия
Домашнее задание

Вівторок
16 січня 2018

Начало урока Аудиторiя
Предмет
Тема занятия
Домашнее задание

Середа
17 січня 2018

Начало урока Аудиторiя
Предмет
Тема занятия
Домашнее задание

Четвер
18 січня 2018

Начало урока Аудиторiя
Предмет
Тема занятия
Домашнее задание

Пʼятниця
19 січня 2018

Начало урока Аудиторiя
Предмет
Тема занятия
Домашнее задание

Субота
20 січня 2018

Начало урока Аудиторiя
Предмет
Тема занятия
Домашнее задание


 

Народна творчість ( Стельмащук О.Я.)

 

 

 

Фольклор та етнографія народу України (Гнатюк В.В.)

 

 

Культура мови та спілкування (Червонюк Л.Д.)

 

 

Моделювання та конструювання одягу (Смолій І.М.)

 

 

Квітникарі-аранжувальники (Пугач Л.С.)

 

 

Юні друзі природи та Клуб юних миротворців (Пугач Л.С.)

 

 

Спелеотуризм (Стельмащук В.М.)

 

 

Пішохідний туризм (Стельмащук В.М.)

 

 

Юні мовознавці (Залевська О.І.)

 

 

Естрадна пісня (Качечка М.І.)

 

 

Спелеотуризм (Похила Я.І.)

 

 

Пішохідний туризм (Похила Я.І.)

 

 

Пішохідний туризм (Похила Я.І.)

 

 

Бісероплетіння (Михальська Г.Г.)

 

 

Аплікація соломкою (Михальська Г.Г.)

 

 

Бісероплетіння (Михальська Г.Г.)

 

 

Вокально - хореографічний  (Тарасюк М.В.)

 

 

Юні екскурсоводи (Проценко О.В.)

 

 

Бісероплетіння (Проценко О.В.)

 

 

Іграшки  (Проценко О.В.)

 

 

Художня вишивка  (Стривонц В.М.)

 

 

 Літературне краєзнавство  (Гортинська Н.І.)

 

 

Юні мовознавці   (Гортинська Н.І.)

 

 

Лідерство - запорука успіху (Крисовата О.В.)

 

 

Хореографічний (Резнік С.О.)

 

 

 

Рукоділля  , Художня вишивка  (Свинар - Чорненька Н.С.)

 

 

Школа раннього розвитку " Впевнений старт "

(Підборська  О.В.)

 

 

Дитячий театр (Підборська  О.В.)

 

 

Ляльковий театр (Лиса Н.В.)

 

 

 

Образотворче мистецтво (Івахів О.І.)

 

 

Писанкарство (Івахів О.І.)

 

 

Акомпоніатор (Новак Б.Я.)

 

 

Вокально - хореографічний (Тарасюк М.В.)

 

 

Юні мовознавці (ВерещагінаІ.О.)

 

 

Виготовлення сувенірів (Дунець Л.П.)

 

 

Моделювання та конструювання одягу ( Жмайло О.М.)

 

 

     Українська народна іграшка (Жмайло О.М. )