Гурток Школа раннього розвитку “ Впевнений старт ”

Гур

Гурток « Впевнений старт »

Керівник:  Підборська О.В.

Гурток працює в приміщенні БДЮТ

Мета гуртка:

виявлення та розвитку творчих здібностей дошкільнят,

адаптації у дитячому колективі;

психологічної підготовки до навчання в загальноосвітніх навчальних           закладах.

залучення дітей, які не відвідують дитячий садок.

Гурток раннього розвитку дітей в нашому закладі працює не перший рiк. Його заняття відвідують малята дошкільного віку. Традиційно головною метою навчально–виховного процесу є якісна підготовка дітей до школи.  На першому плані – інтелектуальний розвиток особистості дошкільнят, виявлення та розвиток їх здібностей. Практика показала, що в наш час діти мало психологічно підготовлені до спілкування з однолітками, з дорослими, мають недостатню мовленнєву практику.
На основі знань про ознаки і властивості предметів і явищ розвивати у дітей здатність логічно мислити, розуміти причинно-наслідкові зв'язки між предметами і явищами навколишнього світу.
Збільшувати активний та пасивний словниковий запас дитини, розвивати монологічне та діалогічне мовлення.
Надати можливість отримати дошкільне виховання дітям, що не відвідують ДНЗ.