Гурток "Моделювання і конструювання одягу"

Гурток « Моделювання та конструювання одягу »

Керівник:  Смолій  Ірина Михайлівна.

Гурток працює в приміщенні БДЮТ

Мета гуртка:

розвинути в учнів відчуття гармонії кольорів, дати знання щодо пропорції фігури людини.Формувати вміння гарно вдягатися, навчити моделювати викрійки за будь -яким складним ескізом.

Програма гуртка моделювання та конструювання одягу спрямована на те, щоб учні змогли реалізувати свої творчі можливості через заняття в ньому. Крім того, у процесі виготовлення виробів гуртківці знайомляться з роботою модельєра, художника, дизайнера.

Під час проведення занять із технології виготовлення одягу особлива увага приділяється якісному виконанню учнями кожної операції. Теоретичний курс розраховано на те, щоб вихованці оволоділи знаннями з обробки деталей одягу. Пояснюючи технологію ручної обробки, педагогу необхідно порівнювати її з методами аналогічних машинних операцій. Кожен вид технологічної обробки деталей і вузлів одягу має бути опрацьований на практиці. Перед початком роботи дітей обов'язково знайомлять з основами гігієни праці, виробничої санітарії та особистої гігієни.