ГУРТОК "ХУДОЖНЯ ВИШИВКА"

Керівник: Свинар-Чорненька Н.С.

Гурток працює в приміщенні БДЮТ та ЗОШ№3

Мета гуртка:

є навчання та виховання дітей засобами декоративно-прикладного мистецтва. Виховання  добрих помислів, дій, існування в гармонії зі світом, і з власним серцем.

Основні завдання:

— пізнавальні: ознайомлення з різними матеріалами, інструментами, техніками вишивання;

— практичні: вироблення трудових вмінь, навичок обробки матеріалів, роботи з інструментами, засвоєння технологій виготовлення вишитих виробів;

— творчі: формування творчої особистості, її художнього смаку, пізнавального інтересу, творчої уяви, фантазії, задоволення потреб особистості у творчій самореалізації; емоційний, фізичний та інтелектуальний

розвиток;

— соціальні: розвиток стійкого інтересу до мистецтва свого народу,

його історії та традицій; виховання позитивних якостей емоційно-вольової сфери (самостійність, наполегливість, працелюбство тощо), доброзичливості й товариськості у ставленні до інших, вміння працювати в колективі.

Програмою передбачено теоретичні й практичні заняття. Під час навчання учні поступово опановують різноманітні техніки української вишивки. Вони оволодівають новим рівнем знань на основі раніше одержаних відомостей

На заняттях гуртка «Художня вишивка» кер. Свинар-Чорненька Н.С. окрім

художньо – естетичних навиків, працює над формуванням пізнавальних інтересів до природи, виховує дбайливе ставлення до птахів у гуртківців.

Любити та берегти природу і все живе в ній – моральне завдання кожної людини. Привчати дітей до збереження, примноження природних цінностей з дитинства – це одне із пріоритетних завдань позашкільних закладів.