ГУРТОК "ЮНІ ДРУЗІ ПРИРОДИ"

Гурток «Юні друзі природи »

Керівник: Пугач Лілія Степанівна

Гурток працює в приміщенні БДЮТ

Мета гуртка:

Метою діяльності гуртка першого року навчання є: ознайомлення дітей із рослинним і тваринним світом, метеорологічними явищами.

В гуртку «Юні друзі природи» займаються діти 8-12 років

На базі Збаразького РК БДЮТ працює гурток «Юні друзі природи». На даний час на гуртку займаються учні 4-7 класів. Програма гуртка міністерська, метою діяльності гуртка 1-го року є: ознайомлення дітей із рослинним і тваринним світом, метеорологічними явищами. Практичні заняття на природі сприяють розвитку практичних природоохоронних умінь. На гуртку дітям прищеплюється любов до природи, до праці. Учні навчаються насаджувати кімнатні рослини і доглядати за ними. Вивчають лікарські рослини та їхні властивості. На протязі останніх 2-х років гуртківці провели багато природоохоронної роботи і взяли участь у різних заходах, а саме:

Набуло поширення вирощування ранньоквітучих рослин на клумбах.
В акції «Прибери планету»