Чудотворець Миколай

22 груд. 2014
Гуртківці БДЮТ передали подарунки від Святого Миколая дітям - сиротам та дітям, які переїхали із зони АТО.

19 грудня -День Святого Миколая

За добродушність і милосердя Миколай отримав велику подяку і шану від людей і був піднесений до рангу святих.

Батьки в ніч напередодні торжества кладуть подарунки під подушечки  дітям.

Кажуть, що подарунки отримують добрі та слухняні дітки, а тим, хто погано поводився, кладуть різочку (прутик). Проте маленькі хлопчики і дівчатка в очікуванні чарівного свята і подарунків не вередують і поводяться гідно, намагаючись сподобається Святому Миколаю.

А за це Святий Миколай подарував дітям чарівне свято.Його підготували вихованці гуртків "Естрадна пісня" кер. КАчечка М.І., "Дитячий театр" кер. Підборська О.В.,Пугач Л.С., "Вокально-хореографічний" кер. Галабурда М.Є., акомпаніатор Новак Б.Я.

Фото дивіться  у Фотоальбомах