Фестиваль "Свята Покрова"

18 лист. 2014
18 листопада у закладі пройшов фестиваль "Свята Покрова"

Відповідно до наказів департаменту освіти  і науки обласної державної адміністрації та відділу освіти Збаразької РДА в закладі відбувся фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвячений відзначенню 100-ї річниці створення легіону Українських січових стрільців, Героям Майдану, воїнам АТО».

Захід пройшов з метою вшанування пам'яті Українських січових стрільців, Героїв Майдану, бойових подвигів новітніх захисників Вітчизни - воїнів АТО, відродження історичного жанру в шкільному музичному, поетичному та образотворчому мистецтві, привернення уваги юних митців до глибокого осмислення героїчної історії України і рідного краю, виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, національної свідомості, захоплення героїчними подвигами бійців на східному фронті, виявлення художньо обдарованих дітей.

Над сценарієм свята працювали керівник гуртка Червонюк Л.Д. і культорганізатор Добровольська Л.П.Ю,музичний керівник – М.І.Качечка. Ведуча- Оксана Крисовата. Почесні гості фестивалю- хор Союзу Українок.

Діти з тривогою виконували пісні, читали власні вірші. На очах у всіх присутніх-сльози. Керівники гуртків, батьки та вчителі відчували гордість за нашу  талановиту молодь- Ярину Пришляк, Настю та Катю Попельовських, сестер Горішних, Віту Сливку , Ансамбль «Співаночки»,»Домісольки» та багато інших учасників фестивалю.

А ще керівники гуртків разом їз вихованцями підготували виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва та малюнків присвячених героям АТО.

Фото дивіться у Фотоальбомах

Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність всім за небайдужість  та любов до України..