Ланцюг миру

28 жовт. 2014
Стартувала Всеукраїнська освітянська акція "Ланцюг миру"

У звязку із складною ситуацією , що склалася в країні організація «Молодь за вищу освіту»  влітку 2014 року розпочала благодійний марафон «Діти-янголи миру» . До участі запросили  учнів  шкіл, студентів вищих навчальних закладів, лідерів молодіжних та дитячих організацій. Суть марафону в тому, щоб кожна дитина висловила свою думку стосовно військових дій та закликали всіх до миру. Своє звернення можна реалізувати за допомогою флешмобу, вистави, малюнку, вірша, пісні, прози, зафіксувавши це на відео та виклавши в соціальних мережах.

В межах благодійного марафону стартувала Всеукраїнська освітянська акція  «Ланцюг миру».  Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості не залишилися байдужими і висловили свої думки у віршах ( гурток «Лідерство – запорука успіху», «Літературне краєзнавство»),  піснях (гурток «Естрадна пісня») та  малюнках і рухливих іграх (всі учасники акції).

На закінчення заходу квартет у складі сестер Горішних та Ірини Суходольської заспівали Гімн України, який з гордістю підхопили всі присутні: батьки, діти, вчителі.

(відеосюжет можна переглянути у розділі "Відео")

Оксана  Крисовата

керівник гуртка РК БДЮТ

«Лідерство – запорука успіху»