Збаразький будинок творчості «За Україну! За мир! За спокій!»

1 жовт. 2014
Вихованці та керівники гуртків провели флеш-моб «За Україну! За мир! За спокій!»

Збаразький будинок  творчості «За Україну! За мир! За спокій!»

31.09.2014р. вихованці та керівники гуртків приєдналися до Всеукраїнської  освітньої  кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир»  та провели флеш-моб «За Україну! За мир! За спокій!» на  майдані І.Франка.

На заняттях гуртків діти  з паперу вирізали фігурки голубів, на яких написали побажання миру і  добра  Україні.   Птахів прикрасили жовто-голубими стрічками.

Людмила Михайлович –г олова районної  ради старшокласників «Голосок» виступила перед дітьми  та розповіла їм про важливість та актуальність миру на сьогодні.  Діти читали  вірші , в яких  оспівали квітучу та щасливу Україну.

В небо злетіли голуби миру на жовто-синіх кульках  із дитячими побажаннями.