Спортивні змагання присвячені Всесвітньому Дню туризму

7 жовт. 2014
7 жовтня у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися спортивні змагання, присвячені Всесвітньому Дню туризму.

Спортивні змагання присвячені Всесвітньому Дню туризму

7 жовтня у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися спортивні  змагання, присвячені Всесвітньому Дню туризму.

У змаганнях взяла участь 21 команда. Учасники були розділені на дві вікові категорії: молодшу (6 - 9 р.) і старшу (10-15 р.).

Змагання проходили у 5 етапів:

1 етап –“Кидання мішка”, який був наповнений соломою;

2 етап –“Вікторина”, у якому діти проявляли кмітливість та знання географічних об’єктів;

3 етап – “Стрибки в довжину”, на якому гуртківці демонстрували спортивну підготовку;

4 етап – “Кидання м’ячика у мішок”;

5 етап – “Перенесення м’яча”. Даний етап розвивав у школярів увагу та швидкість.

Кожен конкурс юні натхненники проходили із впевненістю та почуттям перемоги. Незважаючи на втому, дітвора раділа, веселилася та отримала море позитивного настрою.

Діти гуртка “Естрадної пісні” ( кер. Качечка М. І.), вітали учасників та гостей веселими піснями.

Керівники гуртків частували своїх вихованців та учасників команд смачною козацькою кашею та узваром.

У кінці змагань команди-переможці отримали грамоти.

Молодша вікова категорія (6 - 9 р.):

І місце – команда “Чемпіони” – гурток “Народознавство”, кер. Гнатюк В. В.;

ІІ місце – команда  “Веселка” - гурток “Ляльковий театр ”,

кер.Лиса Н. В.;

ІІІ місце – команда “Сонечко” – гурток “Бісероплетіння”, кер. Михальська Г. Г.;

Старша вікова категорія ( 10 – 15 р. ):

І місце – команда “Екстримали” – гурток “Лідерство – запорука успіху”, кер. Крисовата О. В.;

ІІ місце – команда гурток “Художня вишивка”, кер. Свинар-Чорненька Н. С.;

ІІІ місце – команда “Соколята ” – гурток “Дитячий театр ”, кер. Підборська О. В.

кер. гуртка Літературне краєзнавство КРИСОВАТА О. В.