Запрошуємо у гуртки на 2014 - 2015 н.р.

25 вер. 2014
Презентація гуртків

З 1 по 15 вересня у  Збаразькому Будинку дитячої та юнацької творчості проходили Дні відкритих дверей.
      Батьки та діти мали змогу познайомитися з роботою гуртків та вибрати заняття до душі.
Вихованці БДЮТ разом з педагогами підготували рекламний тур  та показали  дітям шкіл міста в ігровій гумористичній  театралізованій формі як можна весело,цікаво і з користю провести вільний час  та запросили у казковий світ мистецтва .

Активну участь  взяли вихованці гуртків: «Дитячий театр» (кер. Підборська О.В., Пугач Л.С.,  «Культура мови та спілкування» ке. Червонюк Л.Д., «Естрадна пісня» кер. Качечка М.І, «Ляльковий театр» кер. Лиса Н.В.,  «Літературне краєзнавство» Крисовата О.В.

Керівник гуртків «Бісероплетіння» та «Іграшка»  Михальська Г.Г.  розповіла присутнім про роботу  художньо-естетичного відділу та продемонструвала вироби декоративно - ужиткового мистецтва виготовлені руками дітей та вчителів.

Сценарій  рекламного дійства підготувала культорганізатор закладу Добровольська Л.П., а музичне озвучення - акомпаніатор Новак Б.Я.

Глядачі були приємно вражені побаченим .

Чекаємо на зустріч з новими гуртківцями.

Керівники гуртків.