Святий Миколай – у душі кожного з нас

19 груд. 2018
На Святого Миколая чекають усі – як малеча так і дорослі. Цього дня милосердя і Божа благодать огортають душу кожної людини з добрим серцем, і продовжують на землі благородну місію цього архієпископа.

18 грудня у залі Збаразької районної ради та райдержадміністрації для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування , дітей батьки яких брали та беруть участь в ООС на сході України відбулося яскраве святкове дійство , яке подарували юні таланти будинку дитячої та юнацької творчості та їхні наставники.Із Святим Миколаєм присутніх привітали представники влади. Талановиті діти та молодь районного будинку дитячої та юнацької творчості представили казкове дійство: вихованці гуртків «Драматичний» (кер. Лиса Н.В.), «Пізнаємо рідний край»(Гнатюк В.В.) «Культура мови та спілкування» (Червонюк Л.Д.) зіграли персонажів у п’єсі «Канцелярія Святого Миколая»; пісні про Чудотворця Миколая дарували вихованці гуртків «Естрадна пісня» та «Вокальне мистецтво» (кер. Качечка М.І. , Тебляшкіна А.В); запальними танцями, майстерністю, розмаїтим репертуаром дивували глядачів танцювальні колективи (кер. Резнік Світлана та Кухарська Тетяна).Глядачі дійства мали змогу прочитати вірші за що отримали від Святого Миколая (Боднар Анатолій) подарунки: м’які іграшки та канцтовари , які передала з Італії Віра Нагорна , колишня працівниця Збаразького РК БДЮТ. На завершення свята Чудотворець Миколай та персонажі-янголи вручили дітям пільгових категорій солодкі подарунки.То ж нехай добрий і щедрий Миколай принесе радість і втіху дітям, щастя, добробут і благополуччя у кожну родину, мир і спокій рідній Україні.