Випускний школи раннього розвитку “Впевнений старт”

13 черв. 2014
З школи раннього розвитку “Впевнений старт” у першачки.

Школа раннього розвитку «Впевнений старт», яка сьомий рік поспіль функціонує у Збаразькому районному будинку дитячої та юнацької творчості, відрядила до школи 10 майбутніх школяриків.

11 червня,  у дошкільнят був свій особливий випускний – з казковими подорожами, піснями, таночками й інсценівками, жартами, і, звісно, з теплими словами наставників та приємними сюрпризами.

Вихованці драматичного гуртка (керівник Оксана Підборська) подарували дошкільнятам інсценізацію казок: «Золотий ключик» та «Колобок на новий лад». Пісенні подарунки дарували: ансамбль «Усмішка», Кріль Христина, Юлія Волошин (керівник Михайло Качечка, гурток “Естрадна пісня”). Музичний супровід забезпечував Богдан Новак, а у ролі ведучої виступала Іванна Підборська.

Маленькі випускники демонстрували усе, чому їх навчили за рік у «Впевненому старті». Що абетку засвоїли на відмінно – ніхто не засумнівався. У танку «Ти лети, веселий бубен» довели, що вміють гарно рахувати.

За свої старання упродовж року маленькі випускники отримали від заступника директора БДЮТ  Валентини Гнатюк  дипломи та золоті ключики, які поведуть малечу до країни знань.  Вітаючи  малючків зі святом, Валентина Володимирівна  зазначила, що для них це не мить прощання з Будинком дитячої та юнацької творчості.  Адже його двері завжди будуть відчиненими для кожного, хто захоче у позаурочний час відвідувати гуртки, яких, до слова, тут є дуже багато, на будь-який смак і уподобання.

«Медалі» за сумлінну працю своїм вихованцям вручила керівник гуртка школи раннього розвитку «Впевнений старт» Оксана Підборська. Також кожен малючок отримав від наставниці сердечко з віршиком про себе. Оксана Василівна у віршованих рядках підкреслила родзинку кожного хлопчика чи дівчинки. А вони радо та весело впізнавали себе у римованих рядках. Не були обділені увагою й батьки малючків. Їм дісталися подяки у різних номінаціях, залежно від умінь та здібностей своїх дітей.

Тричі на тиждень малюки приходили у гурток «Впевнений старт», де їх готували до навчання в школі у нетрадиційній формі. Упродовж трьох годин вони тут гралися, навчаючись, а усі знання обов’язково закріплювали різноманітними таночками, фізкультпаузами. Винагородою за успіхи були різноманітні наклейки. І щороку ці діти вливаються у шкільну родину комунікабельними, впевненими в собі, готовими долати довгу і складну дорогу навчання.

Про те, що школа раннього розвитку дає якісну підготовку до школи, свідчить уже те, що деякі батьки приводять сюди уже другу дитину.

Школа раннього розвитку  «Впевнений  старт» чекає на нових вихованців. Тож, батьки, не баріться і приводьте сюди своїх дошкільнят!