Лідер - це круто!

10 жовт. 2018
Лідери районної ради старшокласників «Голосок» зібрались у Будинку дитячої та юнацької творчості, щоб провести звітно-виборні збори та обговорити з друзями проекти в рамках Хартії вільної людини і поділитися своїми думками.

Наріжними каменями Хартії є три прості думки:

- відповідальність за своє життя, а отже, його успіх, добробут і щастя нікому не може бути передано. Ми самі несемо відповідальність за себе;

- мораль і духовні цінності не можуть бути відкладеними на з автра. вони завжди потрібні сьогодні;

- ми будуємо те, що уявляємо, а отже, від глибини, масштабу і творчого хисту нашої уяви залежить наше майбутнє.

Першим і найголовнішим нашим завданням на даний час залишається врахування думки кожного учня - представника шкільного уряду. Голова районної ради старшокласників Анатолій Боднар прозвітував про своє перебування на посаді і подякував за співпрацю. Новим головою вибрано Сидорук Катерину, ученицю школи-інтернату.

Багато цікавих проектів пролунало з уст старшокласників ЗОШ №2 Горпинюк Софії, Паламар Юлії, Хрипливого Дмитра, Сарабун Іванни. Цікавими ідеями ділилися Бутрин Юля (ЗОШ №3) та Сидорук Катерина (школа- інтернат).Віримо, що поступово всі вони будуть втілені в життя.

Поділитися своїми враженнями від участі у проектах "Спадщина і я" та "Відкривай Україну" прийшли учні ЗОШ №3 разом із вчителем Світланою Ігорівною Пилипів.

Лідери Будинку дитячої та юнацької творчості закликали шкільну молодь долучитися до проекту "Збараж у вишиванці" і прозвітувати про його виконання перед громадськістю у травні 2019 року на Дні вишиванки.

Не залишились осторонь проблем молоді міський голова Роман Полікровський та Ірина Демчук, головний спеціаліст із зовнішньо-економічної діяльності. Ірина Демчук розповіла про міжнародну співпрацю, а Роман Полікровський подякував молодим людям за активну життєву позицію і запропонував частіше організовувати такі зустрічі.