Туристсько-краєзнавчий квест до Дня туризму

3 жовт. 2018
З нагоди всесвітнього дня Туризму керівники гуртків організували для своїх вихованців цікавий туристсько-краєзнавчий квест.

Діти вчилися надавати першу медичну допомогу при травмах, розпізнавали лікарські рослини та гриби, брали участь у краєзнавчій вікторині, в'язали туристичні вузли, рухалися на купинах та жердинах. Весело та завзято змагалися команди за звання кращих туристів-краєзнавців. А в нагороду по закінченні квесту всі отримали миску смачної туристської каші.  Головним організатором змагань і також головним суддею був керівник гуртків "Пішохідний туризм" та "Юні туристи-краєзнавці" Стельмащук В.М. Допомагали йому судити керівник гуртків Ванькевич В.А. та його вихованці. Такі заходи згуртовують дітей, вчать працювати у команді, вести здоровий спосіб життя.