Я - маленька українка

15 лют. 2018
13 лютого у Збаразькому РК БДЮТ в ошатно вбраній світлиці пройшла конкурсно-розважальна програма «Я - маленька українка», яку підготували керівники гуртків Свинар-Чорненька Н.С. та Івахів О.І.

Знайте, хай життя снує, – як хоче зміни, –

Хай холодами б’є, хай сонечко пече,

Ми будем тим, ким є: ми – діти України,

Бо українська кров у нас тече

13 лютого у Збаразькому РК БДЮТ в ошатно вбраній світлиці пройшла конкурсно-розважальна програма «Я - маленька українка», яку підготували керівники гуртків Свинар-Чорненька Н.С. та Івахів О.І.

Мета даного заходу : сприяти формуванню пошани до рідної мови, звичаїв і традицій українського народу; розвивати в учнів естетичне чуття, любов до праці, пізнавальну активність; виховувати національну свідомість.

Учасниками програми стали вихованці гуртків, для яких  проводилися  різноманітні  конкурси, де вони змогли продемонструвати свої знання українських традицій і звичаїв, спритність, ерудицію, працьовитість. Конкурсантів підтримували щедрими оплесками вболівальники,  батьки, друзі. Переможців було дуже важко обрати, тому усіх відзначено подарунками  в різних номінаціях. А ще впродовж свята звучали українські народні пісні  у виконанні наших маленьких вихованців, які  подарували усім присутнім чудовий настрій.