Анатолій Боднар очолить лідерський рух старшокласників області

5 жовт. 2017
3 жовтня 2017 року у рамках обласної школи управлінської майстерності відбулись вибори президента обласної учнівської асоціації "Авангард". За результатами голосування президентом обрано Боднара Анатолія - представника районної ради старшокласників «Голосок» Збаразького району, учня ЗОШ №2 м. Збаража, члена гуртка «Лідерство-запорука успіху» районного будинку дитячої та юнацької творчості.

У своїй передвиборчій програмі Анатолій запропонував акцентувати увагу у навчальних закладах на думку учнів щодо змін на краще, проводити акції боротьби із ненормативною лексикою та суржиком, налагоджувати партнерство між школами, проводити благодійні акції на підтримку бездомних тварин, організувати флеш моб, в якому показати улюблені місця свого міста, проводити більше спортивних марафонів та змагань.

Бажаємо йому легкого старту та успіхів!!!

Світлана Лабайчук – куратор районної ради старшокласників.