Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує у гуртки

22 вер. 2017
20 вересня для школярів Збаража та району відчинив двері Будинок дитячої та юнацької творчості святом «Країна дитинства».

Заступник директора РК БДЮТ Гнатюк В.В. привітала дітей та педагогів з святом, початком нового навчального року у позашкіллі,вона побажала усім наснаги, творчих злетів і перемог, а також представила керівників гуртків.
Вихованці гуртків «Естрадна пісня», «Культура мови та спілкування» та «Літературна творчість» підготували чудовий концерт, присутні батьки та діти переглянули лялькову виставу «Бабка та Мурашка» у виконанні гуртка «Ляльковий театр».
Із величезним задоволенням усі гості свята разом із керівниками гуртків взяли участь у флеш мобі «Україна – це ми!!!»
Наше свято наповнили казковими героями та чудовими іграми вихованці гуртка «Юні миротворці» .
Веселим доповненням став фейс арт від гуртківців «Образотворчого мистецтва». Діти з подивом спостерігали як під пензлем оживають улюблені казкові персонажі, квіткові орнаменти на обличчі своїх друзів.
На закінчення свята усіх присутніх пригостила солодкими подарунками Червона Шапочка.
Свято вдалося!
Усім бажаємо успіхів у новому навчальному році, нових звершень та перемог!