Один день у таборі

16 черв. 2017
Керівники гуртків та лідери учнівського самоврядування розважали дітей у таборі "Сокіл"

Керівники гуртків Збаразького БДЮТ разом із лідерами учнівського самоврядування провели один день у таборі «Сокіл» разом із дітьми із багатодітних сімей,учасників АТО та інших пільгових категорій .

Ми всі стали учасниками ігрового шоу «Веселий експрес», яке направлене  на розвиток талантів, відродження традицій, звичаїв, залучення дітей до заняття спортом та туризмом,  пропаганди здорового способу життя.   Перед дітьми відкрився  світ цікавих ігор, конкурсів, змагань. А ще діти відверто  ділилися з нами враженнями про перебування у таборі та просто спілкувалися.

Найспритніші, найрозумніші були нагороджені Грамотами. А головне – всі отримали масу задоволення і позитивних емоцій. Лідери пообіцяли підготуватися і ще раз приїхати в табір із  сюрпризом для дітей.