«Всміхаються діти – всміхається світ»

1 черв. 2017
Щасливе дитинство – в щасливій родині, Яка все найкраще плекає в дитині! Благаєм, дорослі, зробіть все можливе, Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!

1 червня 2017 року Збаразький РК БДЮТ спільно із центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Збаразькою районною організацією Товариства Червоного Христа провели свято до Дня захисту дітей «Всміхаються діти – всміхається світ».
Святковий настрій та незабутні враження панували на майдані .Було організовано багато несподіванок та сюрпризів: чудовий концерт, безпрограшна лотерея, караоке на майдані,переможцем якого стала Бойчук Катя; конкурс малюнка на асфальті на тему «За мир у всьому світі» та розпис обличчя-фейс-арт.
Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його щастям. Тож і ми , дорослі, маємо робити все, аби їх дитинство було безхмарним та радісним.