«Квіти Матерям захисників України»

26 черв. 2017
16 червня лідери Збаразької районної ради учнівського самоврядування «Голосок» продовжили роботу над квітковою клумбою в рамках реалізації обласного культурологічного проекту «Квіти Матерям захисників України», присвячений Матерям, що виховали синів-воїнів, синів-захисників України.

16 червня лідери Збаразької  районної ради учнівського самоврядування «Голосок» продовжили роботу над квітковою клумбою в рамках реалізації обласного культурологічного проекту «Квіти Матерям захисників України», присвячений Матерям, що виховали синів-воїнів, синів-захисників України.

Діти доповнили квіткову композицію сальвіями та чорнобривцями, а також зафарбували контур серця білим кольором.

Висаджена клумба нагадуватиме всім нам про те, що маємо шанувати, поважати та брати приклад із матерів, що виховали синів-героїв.