Чорнобривий Збараж

25 трав. 2017
Спільними зусиллями лідерів учнівського самоврядування Збаразького району «Голосок» та органами місцевої влади було реалізовано 1етап проекту із озеленення міста “Чорнобривий Збараж”.

Чорнобривий Збараж
З юних років важливо закріпити у свідомості кожної дитини, що людина – частина природи, тому від стану природи залежить життя людства. Щоб у дитини виникла потреба захищати і зберігати довкілля, треба навчити її любити світ природи.
До нас долучилися учасники проекту «Відкривай Україну» Збаразької ЗОШ № 3, допомагали вчителі та керівники гуртків. В межах цього проекту діти разом із дорослими висадили декоративні кущі, багаторічні квіти та засіяли чорнобривцями клумбу на кільці біля автостанції в районі цукрозаводу. Хочеться, щоб квіти радували кожного, хто в’їхав у наше місто. Рослини для клумби підбирали так, щоб вони цвіли від ранньої весни до пізньої осені .
Надалі нас чекає ще не один проект із озеленення рідного міста, адже хто, як не ми, зможе зробити наше місто кращим.
Світлана Лабайчук – куратор
лідерів учнівського самоврядування.