Співпраця учнівського самоврядування з органами місцевої влади

31 бер. 2017
Сьогодні актуальним питанням постає співпраця учнівського самоврядування з органами місцевої влади. Адже діти – майбутнє нашої Батьківщини, тому треба надавати можливість розвиватися молоді.

Саме тому, 24 березня, в межах проекту «Громадські ініціативи», члени Збаразької районної ради старшокласників «Голосок» разом із директором Збаразького РК БДЮТ Стельмащук О.Я. та куратором  Лабайчук С.М. відвідали голову Збаразької районної ради Боднар С.М.

На зустрічі діти висловили  свої міркування щодо спільних проектів, які  в майбутньому хотіли б реалізувати разом із місцевою владою.

Світлана Миколаївна Боднар, в свою чергу, підтримала ідеї школярів та зазначила,  що старшокласники, маючи потужний творчий потенціал і «свіжі» думки, можуть допомогти у покращенні благоустрою міста.

Отже, початок для розвитку покладений. Ми віримо, що співпраця з владою міста буде плідною.

Культорганізатор Збаразького РК БДЮТ

Світлана Лабайчук