17 березня в Збаразькому районному комунальному будинку дитячої та юнацької творчості пройшли збори лідерів учнівської районної ради старшокласників «Голосок».

21 бер. 2017
Під час засідання між лідерами учнівського самоврядування пройшла цікава дискусія, в ході якої було висунуто ряд пропозицій, з якими учні звернуться до влади. Куратор учнівського самоврядування Лабайчук С.М. провела брейн – ринг на правову тематику, де взяло участь 5 команд: ЗОШ№1, ЗОШ№2, ЗОШ№3, ЗОШ с. Залужжя та лідери Збаразької санаторної школи-інтернату .

17 березня в Збаразькому районному комунальному будинку дитячої та юнацької творчості пройшли збори лідерів учнівської  районної ради старшокласників «Голосок».

На засіданні розглядалися такі питання:

1. Про проведення в загальноосвітніх навчальних закладах, в межах обласного проекту «Правовиховний рух. «Конституція і Я»», патріотичних заходів, флеш -мобів, вікторин, тематичних вечорів…
  2. Про організацію роботи над проектами «Громадські ініціативи» та «Знай наших».
  3. Проведення правового брейн-рингу .

Куратор учнівського самоврядування Лабайчук С.М. провела брейн – ринг на правову тематику, де  взяло участь 5 команд: ЗОШ№1, ЗОШ№2, ЗОШ№3, ЗОШ с. Залужжя та лідери Збаразької санаторної школи-інтернату .

Метою даного заходу є виховання поваги до державних символів України, розвиток пізнавального  інтересу учнів до Конституції України як основного закону держави і суспільства, формування правового  мислення, виховання правової культури, усвідомлення цінності прав та свобод людини і громадянина.

Перемогу отримала команда лідерів  ЗОШ I-IIIст. №2.

Члени журі привітали переможців, а також відзначили, що всі команди гідно себе представили.

Захід закінчився спільною фотосесією.