"Хто вам сказав, що я слабка..."

1 бер. 2017
28 лютого в приміщенні Збаразької міської ради гуртківці «Драматичного гуртка» (керівник Н.В. Лиса), гуртка «Культура мови та спілкування» (керівник Л.Д. Червонюк), «Літературна творчість» (керівник С.М. Лабайчук) та гуртка «Народна пісня» (керівник М.І. Качечка) Збаразького районного будинку дитячої та юнацької творчості разом з громадською організацією «Союз Українок» відзначили 146-ту річницю від дня народження Лесі Українки, поетеси, яка є національною гордістю українського народу.

Ведучі свята Діана Сарабун та Юлія Ящук ознайомили глядачів з основними віхами життя поетеси.

Глядачі на декілька хвилин повернулися в минуле, до чудового Волинського краю, в дитинство Лесі.

Роль маленької Лесі зіграла Аліна Стецюк. Діти читали дитячі поезії Лесі Українки та переглянули уривок з п’єси «Лісова пісня». На святі лунали пісні на слова поетеси.

Союзянка Лілія Невідома обіграла поезію в прозі «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами» та прочитала власний вірш «Пам’яті Лесі Українки».

Свято закінчилося піснею «Єднаймося, люба родино» у виконанні хору «Союзу Українок».

Діти, батьки та гості отримали задоволення від свята. Адміністрація закладу вдячна союзянкам за тісну співпрацю та допомогу у вихованні молодого покоління, до мистецької спадщини нашого народу.