Конкурс імені Назара Войтовича

27 лют. 2017
Вже третій рік колектив Травневської загальноосвітньої школи, в якій навчався Назар, організовує молодіжний конкурс митецької майстерності імені героя Небесної Сотні Назарія Войтовича.

Лютий 2014року покликав тисячі юних сердець туди, де вирішувалася доля країни.

Сюди, на Майдан Незалежності, залишивши рідну домівку, дорогу родину прийшов 17річний Назар Войтович. Та снайперська куля обірвала молодече життя.

16 лютого вихованці Збаразького районного будинку дитячої творчості взяли участь в урочистостях із вшанування Героїв Небесної Сотні та молодіжному конкурсі мистецької майстерності.

За проявлений хист, завзятість і патріотизм діти отримали подяки, дипломи та грошові нагороди. Серед них: Олеся Колодчин (в номінації «Читці» керівник Червонюк Л.Д.), Настя Савка та Юліана Покровська (в номінації «Графіка» керівник Івахів О.І.), Павло Перчишин (в номінації «Скульптура» керівник Івахів О.І.) та Аліна Шумелда (в номінації «Патріотична пісня» керівник Качечка М.І.).

Та не заради рейтингів та нагород наші вихованці беруть участь в таких заходах. Їх патріотизм зароджується в серцях і не потребує ніяких доказів.