Діти – воїнам АТО

23 лист. 2016
Педагоги та вихованці Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості намагаються не стояти осторонь цих кривавих та болючих для кожного свідомого українця подій. В рамках акції «Зігрій бійця» школярі виготовиляють творчі роботи: обереги, малюнки, листівки, а також збирають і матеріальну допомогу нашим солдатам.

Діти – воїнам АТО

Всім нам добре відома політична та військова ситуація, яка нині склалася в нашій країні. Дуже тяжко розуміти, що кожного дня гинуть наші українці. Прокидається нестримне бажання зберегти життя кожного, хто зараз не з нами, хто ризикує собою для нашого світлого майбутнього.

Педагоги та вихованці  Збаразького будинку дитячої та юнацької творчості також намагаються не стояти осторонь цих кривавих та болючих для кожного свідомого українця подій. В рамках акції «Зігрій бійця» школярі виготовиляють творчі роботи: обереги,  малюнки, листівки, а також збирають і матеріальну допомогу нашим солдатам. «Нехай зберемо й не велику суму, але підтримаємо наших Героїв, чим зможемо» - так говорять гуртківці.

Частину зібраних подарунків передано особисто Чижевському Віктору, який другий рік вже служить на передовій поблизу Докучаєвська Донецької області. Герою було безмежно приємно поспілкуватися з дітьми, які дійсно прагнуть допомогти та яким небайдужі нинішні події.

Воїн радо прийняв подарунки та сказав, що це буде найголовнішим стимулом для наших бійців.

Безстрашний герой, житель Збаражчини Віктор довіз нашу допомогу в найгарячіші точки боїв.  Хай бережуть його янголи-охоронці, а Бог дарує міцне здоров'я.

Вихованці та педагоги Збаразького РКБДЮТ висловлюють  подяку та низький уклін нашим солдатам. Бажання у всіх спільне та єдине: «Повертайтеся живими!». Тож Героям Слава! Ми з вами!

Гнатюк Валентина –

заступник директора з навчально-виховної роботи