Вибори голови районної ради старшокласників "Голосок".

26 жовт. 2016
25 жовтня на базі РК БДЮТ відбулися позачергові вибори голови Збаразької районної ради старшокласників "Голосок". На посаду голови подали свої кандидатури двоє представниць-Вікторія Чорненька(ЗОШ №3) та Антонів Анастасія(ЗОШ №2). Дівчата озвучували свої передвиборні програми.Одноголосно було обрано на посаду голови Збаразької районної ради старшокласників "Голосок" ученицю ЗОШ №3-Вікторію Чорненьку.Також,в ході засідання лідери розглянули проект "Конституція і Я" та переглянули мультимедійну презентацію про роботу районної ради за 2015-2016 н.р.