Фестиваль "Свята Покрова".

26 жовт. 2016
На базі Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся ІІ етап фестивалю - конкурсу патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова".

На базі Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся ІІ етап фестивалю - конкурсу патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова", присвячений 100 річчю бою під Лисонею». Методист РМК Славута М.Т. нагадала присутнім , що захід проходить з метою вшанування пам'яті героїв національно - визвольних змагань, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу учнівської молоді та виявлення художньо - обдарованих дітей.
Учасники конкурсу продемонстрували майстерність виконання творів та оригінальність задумів у художніх творах, малюнках,фото.
Будинок дитячої та юнацької творчості представляли:
ансамбль «Співаночки» (кер. Качечка М.І.) у номінації «Патріотична пісня»,
Клебан Андрій (кер. Стельмащук В.М.) у номінації «Фотографія»,
Павлишин Роман і Дрислюк Іван (кер. Івахів О.І.) у номінації «Живопис»