1 червня - День захисту дітей!

3 черв. 2016
Святкове дійство до Дня захисту дітей!

1 червня в місті Збаражі відбулося красиве дитяче свято

«Нехай в житті все починається з дитини!», присвячене

Міжнародному Дню захисту дітей.

Збаразький РК БДЮТ та Збаразький центр соціальних служб для дітей, молоді та сім’ї разом спільними зусиллями організували та провели казкове дійство. Свої вітальні слова та щирі побажання дітям надсилали виступаючі: начальник центру соціальних служб для дітей, молоді та сім’ї – Руслана Боднар, голова Збаразької райдержадміністрації – Анатолій Качка та міський голова – Роман Полікровський.                                                                      У програмі свята діти мали змогу побачити та послухати святковий концерт за участі вихованців БДЮТ, пограти у веселі ігри, взяти участь у безпрограшній лотереї, конкурсі малюнка на асфальті «Мої літні канікули», конкурсі малюнка на плакаті «Казкова країна мрій» тощо. На протязі всього дійства дітей розважав кумедний клоун та казкові принцеси. Інструктаж про права та обов’язки дітей провів начальник Збаразького відділення поліції, майор – Олег Турлай.                                                                                                                                                                 В кінці свята було проведено запальне «Караоке на Майдані» та оголошення результатів конкурсів малюнків. Переможців нагородили смачними та корисними призами.