Алея пам'яті Устима Голоднюка

1 квіт. 2016
Вічна слава нескореним героям! Лідери учнівського самоврядування та гуртківці закладу висадили кущі калини , деревця сосни і сумаху в пам'ять про Героя України - Устима Голоднюка. Небесна сотня, загиблі воїни в АТО -.кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили!

1 квітня, теплого весняного ранку на подвірї Будинку дитячої та юнацької творчості було шумно і гамірно. Тут зібралися лідери учнівського самоврядування шкіл міста, вихованці закладу та керівники гуртків. Ідею висадити дерева в честь Героя України Устима Голоднюка виношували вже давно. Місце погодили із директором ЗОШ №2 , де навчався Устим- Ганною Альохіною. Відтепер під вікнами школи, БДЮТ будуть рости кущі калини – символ України, і вічнозелені сосни, як вічна пам'ять про полеглого Героя. А ще висадили 20 дерев сумаху. Влітку – це ажурні парасольки , а восени їх гілки стають яскраво оранжевими ,червоними.

Молодь так захопилася добрими справами, що вирішили запропонувати свою допомогу в озелененні міста міському голові –Роману Полікровському. Зателефонувавши меру , ми були приємно здивовані, що він тут же приєднався до нас і підтримав висловлені ідеї, бажання. Зустріч вийшла тепла, невимушена. Діти і дорослі цікавилися, чи буде дитяче кафе у парку Бурляя, що цікавого планується для міста. Віка Гонта- голова районної ради старшокласників хотіла б, щоб запрацював спортивно-оздоровчий комплекс на стадіоні і молодь мала можливість займатися там фізкультурою. Роман Степанович підтримав висунуті їдеї, розказав про свої плани і можливості і схвалив наші думки про подальшу співпрацю.