Конкурс екологічних агітбригад

17 бер. 2016
17 березня 2016 року на базі ЗОШ№2 пройшов районний етап XV Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів "Земля-наш спільний дім".

Свою команду представили вихованці Збаразького РК БДЮТ із агітбригадою "Будемо природі вірним другом". ( Керівник Пугач Л.С.)

У виступі діти (Кріль Софія, Папура Інна, Майба Марта, Качечка Юля, Сарабун Діана, Дрібко Зоряна) відобразили власний досвід, результати практичної природоохоронної роботи за збереження навколишньго середовища.

Була використана мультимедійна призентація, де  показано практичну роботу протягом навчального року: впорядковано клумби,  підрізано кущі спіреї, висіяно та насадженно квіти. Музичне оформлення підготував Новак Б.Я. - акомпаніатор закладу, плакати та малюнки допомогла оформити Івахів О.І.разом з вихованцями гуртка "Образотворче мистецтво".

Діти показали присутнім, що треба берегти природні багатства рідноії землі, радіти спілкуванню з природою, милуватись ії красою.

Дуже часто почуття любові до Вітчизни, рідної землі приходять до нас через природу, ії красу.